Ласую колобками• 02 января в 12:31

Оформлення вікон

Дівчата , в кого вдома з вікон ДУЖЕ гарний вид й панорамні вікна, що у вас на вікнах: жалюзі , штори , тюль, римські штори, ще щось ? Кімнати - кухня -студія та вітальня, тобто в цих кімнатах ніхто не спить. Навпроти відкритий простір , відносно високий поверх , у вікно ніхто не заглядає. Булу вдячна за поради. Наразі є ідея повісити штори, але без тюлі, щоб лишити вид, але не знаю, чи буде це зручно
Оябунчик• 02 января в 12:41
У нас частный дом, планировала в кухне-гостиной ролеты тканевые и цветной ажурный тюль.
На днях попался ролик в инсте и очень красиво с портьерами
Теперь задумалась
Мадам Подлинник• 02 января в 14:09
Автор ви так описали як мій дім...теж зараз думаю що повісити, більше всього не хочу ніяких ролетів, жалюзів, просто густіший тюль
автор Ласую колобками • 02 января в 19:48
Ответ дляМадам Подлинник
Теж хочу тюль , але хочу й бачити те, що за вікном