АяВсёЗнаю• Изменено 02 января в 20:30

Дівчатка, де купуєте постіль, щоб гарна якість і без великої накрутки?

Щоб не на рік, а хоча б на 3 роки хватало.
Бо вона або вилинює одразу, а бо робиться тонка як марля.
Ноунэйм• 02 января в 22:38
Купую тканину, і шию сама.
У нас з чоловіком окремі ковдри, то якісний сімейний комплект стартує від 3,5 тис грн.
А якщо шити самостійно, то приблизно 1,5 тис грн виходить
Місячне Сяйво• 02 января в 22:41
Ответ дляОшеламиссимо
В последние дни новых постелей нет, наборов
Люди приловчились к своим магазинам,когда что выгодно покупать
Стопясят раз обсуждала• 02 января в 23:01
Ответ дляСиамская сороконожка
В секонді як і рушники
Перший день, нові
Удалено администрацией...
Сиамская сороконожка• 02 января в 23:03
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Стопясят раз обсуждала• 02 января в 23:04
Ответ дляСиамская сороконожка
Удалено администрацией...
Сиамская сороконожка• 02 января в 23:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Стопясят раз обсуждала• 02 января в 23:05
Ответ дляСиамская сороконожка
Удалено администрацией...
Сиамская сороконожка• 02 января в 23:06
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Пустощі-веселощі• 03 января в 00:15
Ответ дляПрацівниця року
Le vele много лет уже фанат этого бренда. В прошлом году покупала за 2700 тут на сайте 2 комплекта евро формат
О, а я все не могла згадати назву, моїм комплектам вже більше 15-ти років, дещо списалося але це реально вартує своїх коштів ! Мені якраз потрібно оновити. дякую, що нагадали.
А ще ось цей комплект був дуже вдалий, люблю його, можна глянути, що ця ТМ пропонує.
https://rozetka.com.ua/ua/271934171/p271934171/
Працівниця року• 03 января в 00:35
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, у мене теж є комплект з сонечками, якому вже близько 15 років, дуже люблю його. У них кольори і дизайн на любителя, але я собі вибрала ось такі, якість чудова. Смугастий мені одразу настрій підіймає, а рожево-бежевий в реалі набагато красивіший, дуже приємний до тіла, зараз у ньому лежу)))
Пустощі-веселощі• 03 января в 00:45
Ответ дляПрацівниця року
Ой, цей з сонечками пам´ятаю, аналогічний веселий ’бджолиний’, там нижче на фото !
А у мене самий перший був ось цей, мені якраз він такий затишний
https://le-veler.com.ua/product/postelnoe-bele-le-...
, ще був у клітинку спокійний і якісь, вже й не згадаю.
Оце так цабе• 03 января в 00:59
La romano Турция
Путающаяся• 03 января в 18:50
Ответ дляА шо сталося?
Шию на замовлення і ціна гарна і якість ідеальна. Особливо люблю простині на резинці. Доречі хтось тут порадив і я вирішила спробувати. 068 035 1333 Оксана

А ще вона мені порадила свою знайому, яка шиє одяг. Це просто вау. Любу річ їй скидаю і вона мені копіює вдвічі дешевше. А чоловік каже, що він задовбався вже той костюм носити, а він досі як новий.
Користуйтеся. Даю 100% гарантію, що ви потім теж їх будете радити всім. Роблю скрін, щоб не казали, що то я себе рекламую
Підкажіть, у якому місті ця жінка, яка шиє одяг?
А шо сталося?• 03 января в 19:09
Ответ дляПутающаяся
Рівне. Але мені відправляє поштою, я не там. Я просто скидаю їй свої заміри або заміри одягу, який в мене вже є