Душка-свекрушка)))• 02 января в 23:09
Біль в спині після перенавантаження, що прийняти?
Перенавантажила спину навантаженою дитячою коляскою, плюс дитина почала повзати і я її постійно піднімаю і заношу в більш безпечне місце. Спина ниє. Випила ібупрофен. Чи правильно зробила? Що вам ще допомагає? Режим не навантажувати спину неможливий зараз, я одна з дочкою маленькою.
На пів ставки• 02 января в 23:22
НЕ піднімайте візок!!!! Спускайте по сходам, піднімайте також. Візок купите, спину ніколи!!!! Полежте рівно на спині.
На пів ставки• 02 января в 23:22
Ответ дляНе боюся осуду
Ще траумелем можна промасажувати
Або меновазін, дешево але достатньо класний ефект.
Бандитка Сью• 02 января в 23:23
В мене була велика ковдра для полу. Я клала туди дитину і сама там лягала. Поки я робила певні вправи для спини, то дитина була поряд.
Не боюся осуду• 02 января в 23:26
Ответ дляНа пів ставки
Меновазин не можна при ГВ.
Але автор не написала, Чи вони на ГВ, якщо ні-то так, гарний засіб.
На пів ставки• 02 января в 23:29
Ответ дляНе боюся осуду
Меновазин не можна при ГВ.
Не знала(((
Ms. Похвала• 02 января в 23:32
Я подняла( пеиедвигала) диван в молодости, по глупости, теперь всю жизнь мучаюсь
Мы не понииаем, что здоровье не купить, а спина когда болит жить не хочется..
Теперь пожизненно упражнения делаю, к остеопату хожу