Сусідка зверху• вчера в 11:53
Ваші діти шукають підробіток поки навчаються?
Моя рветься працювати, бо подружки 17-18 років пішли на підробіток баристами на підміну, виходять на вихідних або на канікулах.
ВерСаСе• вчера в 11:56
Моей 14, она художница, лет с 12 то тому, то тому что-то за деньги рисует на бумаге, одежде или там стикеры индивидуальные. Немного, но своя честная копейка имеется, кроме карманных
Не зацілована• вчера в 11:56
Старший с 16 работает, младшему 14 исполнится и говорит пойдет на подработку
Куратор дебошей• вчера в 12:03
Моя ще не студентка, але сподіваюся що теж такою буде і матиме бажання та прагнення підпрацьовувати
из_под_тишка• вчера в 12:04
Моя влітку працювала місяць в Макдональдсі. В Європі це звичайна практика. Зараз навчається в гімназії, не працює, звісно. Їй 16 років.
Усміхайлик• вчера в 12:08
Старший заробляє з 17 років. Зараз 22, навчається за кордоном працює на 80% від повної зайнятості.
Дверной_Проем• вчера в 12:08
Ответ дляПузата Хата
Чудеса какие-то, а не дети.
Писать можно все. Вы тоже пишите..
Булку Дай• вчера в 12:14
Ответ дляДверной_Проем
Писать можно все. Вы тоже пишите..
Не у всіх як у вас
Кишенькові від вересня не просить - зі своїх гуляє
интайм_не_предлагать• вчера в 13:01
так, наші з 12 постійно щось робили (сайти, рисунки на замовлення, контрольні, допомга у навчанні)