Бензопирен• 03 января в 12:27
На яку фінансову допомогу ви би хотіли розраховувати у стосунках з чоловіком,
Якщо ви вдвох розлучені, маєте дитину, працюєте і живете в Києві, з власним житлом або орендуєте? Тобто +- базова ситуація.
Ответ дляВообще не факт
Вибачте, але ви «недочоловік». З вами вже достатньо на цьому форумі пересікались, на жаль. Це вже показник, навіть наявність чоловіка на цьому форумі. Ображений життям, з дорослою донькою. І всі ці свої образи перекладає на жінок, які адекватні і живуть своє щасливе забезпечене життя у нормальних стосунках, які вам не зрозуміти і не осягнути.
Гаразд))))
мистерЛяпсус• 03 января в 20:02
Ответ дляviter33
Думаю, їй буде більше залишатися, ніж з її теперішньої з/п 30 тис., з якої віднімається оренда та комуналка (Львів, оренда дорога)
Думали спершу позустрічатися, але обоє працюємо, різні графіки роботи інші клопоти - ті зустрічі будуть рідкими.
Побут не лякає, нам по 48 та 45, обоє були в шлюбах, про побут знаємо, обоє живемо самі, без прибиральниць та кухарок.
1000 дол. ( в гривні) скидатиму їй на картку першого числа місяця. Будуть форс-мажори - більше
До чого тут взагалі її гроші, звісно краще плюс хоч який гроші чим ніяких. Але то не 1000 дол особсито їй. Не в сенсі що це погано ,а в сенсі що то маніпулятивна сума. Їй на карту, але з того вона утримує побут, харчування. Це завжди простір для маніпуляцій і це не ок.
Знаю як працюють такі розклади. І тому моя сума на місяць, то МОЯ (і питання не власне у сумі, а у тому що ці гроші повністю мої). Я можу відкласти, можу витрати на що завгодно, на будь що. Вона ніяк не стосується ні побуту, ні харчування.
Викасикрет• 03 января в 20:03
Ответ дляХристя в тiстi
Вот как у владелец машин происходит. Одна моя подруга - очень опытная и взрослая владелица машины - всё всегда делает сама. Но ей уже 50 плюс лет и она сделала достаточно ошибок и повелась на много разводок, чтобы приобрести этот опыт.
А вот другая моя подруга , у которой нет не этого опыта, ни финансовых возможностей особых, обратилась в 3 разных СТО с одной и той же проблемой. Было заявлено ’приезжайте, мы посмотрим’ и объявлено три разные цены. В итоге это вопрос закрыл ее мужчина ровно в половину от самого низкого заявленного ценника. Так это работает.
Поэтому у меня все вопросы с авто решает мужчина изначально. Мне так удобно.
а что их решать? с машиной появляется телефон хорошего мастера,15 лет вместе с ним
Ответ длямистерЛяпсус
Когось щось не влаштує - усі вільні припинити стосунки
Поки що домилися так
Завжди можна ’передомовитися’ чи закінчити стосунки, які не влаштовують, не 18 століття
Поки що домилися так
Викасикрет• 03 января в 20:05
Ответ дляviter33
вы ее под податки подставите ’ на карту’ ,это доход для бота
Викасикрет• 03 января в 20:06
Ответ дляviter33
Та не має значення, можна готікою , можу писати ’повернення позики’
я просто так влетела) прешлии на схему кеш
мистерЛяпсус• 03 января в 20:08
Ответ дляviter33
Поки що домилися так
Вам просто показують показують як це виглядає з різних точок зору. А не тільки з вашої.
Ви вже навіть тут, у розмові зі мною, абсолютно незнайомим анонімом, маніпулюєте ’не подабається - свааабодна’... Це не ок. Ви ж хочете хороших здорових стосунків, чи не так? Так навіщо заздалегідь створюєте простір для маніпуляцій? Навіщо?
Викасикрет• 03 января в 20:08
Ответ дляviter33
Це детально не обговорювалося
Головне - щоб 01 числа місяця гроші були
Можу їй дати свою одну картку
За інф - дякую
Можу їй дати свою одну картку
За інф - дякую
понятно, у меня просто его карта на телефоне..и по договоренности
гостевой брак вышел фактически
Викасикрет• 03 января в 20:10
Ответ длямистерЛяпсус
а чем не прав? у нас финансовая модель выработалась всем удобная через год
Ответ длямистерЛяпсус
У мене розуміння просте:
це має влаштовувати обох (поки що наче так)
Якщо щось не влаштовує - відкриваться рот і язиком озвучується невдоволення і пропонуються шляхи вирішення проблеми
Якщо домовляємося - ок.
Не домовляємося - ’ніхто нікому нічого не винен’, спільних дітей у нас нема і не планується
Ніхто не збирається ’мишки плакали, але продовжували їсти кактус’
Якщо домовляємося - ок.
мистерЛяпсус• 03 января в 20:11
Ответ дляviter33
Таке писати як червона ганчірка для фінмону банка... Їй дається дублікат вашої карти з певною ліміт сумою (чи обмовленою системою витрат) або нал, колтру вона сама собі на картку кладе.
Ответ длямистерЛяпсус
Як варіант
Можливо
дякую за пораду
Чесно - цей аспект детально не обговорювали
Можливо
дякую за пораду
мистерЛяпсус• 03 января в 20:14
Ответ дляВикасикрет
Тому що коли я прочитала я даю їй за стосунки 1000 дол це виглядало як саме ЇЙ гроші, а тепер з´ясувалсоя за ці гроші треба повноцінно харчуватися в постійному проживанні і утримувати побут. А що лишиться ото вже їй... Ви дійсно не відчуваєте маніпулятивності в цьому?
Викасикрет• 03 января в 20:15
Ответ дляviter33
як варіант
Або прив’язати до моєї картки
Це вже деталі
Або прив’язати до моєї картки
Це вже деталі
фактически вышло ,что у нас общая тема для финасов получилось, и вместо Мальдив в Азербайджан летим
мистерЛяпсус• 03 января в 20:17
Ответ дляviter33
Як варіант
Можливо
дякую за пораду
Можливо
дякую за пораду
Ви багато що чого не обговорювали... Це відчувається... Дарма ви хочете одразу стрибати в побут спільний...
Пліткарка• 03 января в 20:18
Ответ дляviter33
Я чоловік
А тому критично відношуся до таких висловів місцевих мільйонерш
А по суті запитання - зараз абсолютно реально знайти і ’безкоштовні’ стосунки (так, місцевий бомонд облиє лайном та заклює). Звісно, якісь знаки уваги, квіти, подарунки будуть, подарунки - з обох боків)))
Також з реального і нещодавнього - мені (48) баришні 40+ пропонували стосунки за 1000 дол і за 1000Є. Можна поторгуватися)). Можна жити разом, а можна і ’зустрічатися’. Клієнтоорієновані)))
Не поняла: это вам барышни предлагали обеспечение в 1000 дол і за 1000Є? Или это вы с ними торговались?
Ответ дляПліткарка
2 баришні
Перша - ’стосунки за 1000 дол.’ Просто Зустрічі. В ході ’переговорів’ - зійшлися, що краще/доцільніше жити разом в моєму житлі, з мене - 1000 дол. ’на життя’ (фактично - спільне харчування, решта - їй)
Друга - на паузі. Було озвучено - 1000Є на її потреби в міс, можна торгуватися
Вони однолітки
Пліткарка• 03 января в 20:25
Ответ дляviter33
2 баришні
Вони однолітки
Вот жеж. То есть вам не не важно, чтобы до душеньки, чтобы любовь и взаимоуважение - а лишь бы финансово удобно? Странно. Вроде не бедствуете
мистерЛяпсус• 03 января в 20:25
Ответ дляviter33
Ще раз - нам не по 18
Обоє були в шлюбах, підводні камені побуту собі уявляємо
Сподіваюся, що за бажання - домовимося
Не-а, не домовитися, бо ви вже від початку маніпулюєте. І не бачите того. В стосунках буде те саме. Але якщо ціль не здорові стосунки то напрямок логічний, розумію
Ответ дляПліткарка
До чого тут ’фінансово зручно’ ?
вартість в міс. приблизно однакова
Зупинився на тій, яка візуально більше подобається
По спілкуванню - обидві нормальні та адекватні
вартість в міс. приблизно однакова
мистерЛяпсус• 03 января в 20:28
Ответ дляПліткарка
Звісно. Людина від початку закладає фундамент для маніпуляції ’ТОБІ даю 1000 дол’, хоч насправді дає щоб вона йому купувала продукти, готувала і вела побут на ті гроші. А шо лишиться то вже їй. Ну а якщо не лишиться, ну то не лишиться. Але він же дав... така манупляшка-маніпуляшка...
Пліткарка• 03 января в 20:32
Ответ дляviter33
До чого тут ’фінансово зручно’ ?
вартість в міс. приблизно однакова
Ясненько. візуально більше подобається...
А если пани курит сигары в постели, оставляет следы пасты в раковине, храпит и отбирает у вас хвост от селедки за ужином - доживать оговоренный месяц будете?
Пліткарка• 03 января в 20:34
Ответ длямистерЛяпсус
Та да. Такой расчет-расчет. А еще женщин называют меркантильными.
У меня даже кошка не ведется на вкусняшку, когда я ее хочу поймать: видит манипуляцию. А люди...
Ответ дляПліткарка
Обидві не курять
Щодо всього решта описаного вами - каюся, не тестував((((
Якщо буде такий жах - напевно пожертвую ’залишком щомісячного платежу’ і попрошу покинути квартиру (((