Котя_люлю• 03 января в 14:04

Що робити з купою дитячих шапок і шарфів, які вже малі, але ще нормальні

придумуєте їм друге життя чи просто віддаєте?
Деловитая• 03 января в 14:04
Друге життя це як?Як вона мала
Аноним_Русалка• 03 января в 14:05
Какое друге життя? Аж интересно стало.
В моем детстве слышала истории, как в колготках лук сушили в селах
жижифреймут• 03 января в 14:05
Продати на олх.по 50-70 грн.я так все продала. Бо вам зараз нарадять- викинути і т.д. . Я учора за 1500 грн продала двостороннє зимове пальто одягнене 2 рази. На олх. Ще худі h&m за 450. Якраз за 1950 купила новеньку сукню в магазині
Дюагональ• 03 января в 14:05
пыль можно вытирать, машину мыть
Головний кошак• 03 января в 14:06
Отдаю или ставлю возле контейнера куда их складировать и захламлять шкафы
Пацелуйнитуда• 03 января в 14:08
Отдаю знакомым все, у кого дети младше
Напланетянка• 03 января в 14:37
Оставить внукам
П´яна вишня• 03 января в 14:46
Як шарф може стати малим?
Ищу Аленя• 03 января в 15:01
Або продавала у довісок з курточками, комбінезонами, або так віддавала.
Не пью, не курю• 03 января в 16:48
Туда же,куда и остальные маленькие вещи