Обижулька• сегодня в 09:04

Де працює ця жінка?

Ваші варіанти
Котомафия• сегодня в 09:46
Ответ дляВідповів всім
Ну дорогуша! Нам всем вместе взятым, вас по прибацанности не переплюнуть.
А ось і вчитель з фото приєдналася до чату.
Щось не спиться• сегодня в 09:49
Ответ дляКотомафия
Тобто не та ідіотка, що працюючи вчителем, так одягається і позує як ’ну візьми мене хоч хтось’ і має дурість виставляти такі фото у мережу, а автор?
Звідки ви знаєте, де і ким насправді працює ця жінка?
Звідки ви знаєте, що це фото насправді зроблене у школі?
Хто більша дура - та, хто НА СВОЇЙ сторінці СВОГО акаунту в соцмережах виставляє СВОЇ фото, чи та, хто ці фото завантажує і викладає на сторонньому ресурсі та ті, хто починає кудахкати як на партійних зборах, про чужий моральний облік, який їх не стосується?
Кручу хвости• сегодня в 09:49
Ответ дляУма Палата
А я вот так одеваюсь, хотя и бухгалтер, что делать?
Ух, нігті у вас. Свої?
руки_Крюги• сегодня в 09:52
за чужие фото
Кручу хвости• сегодня в 09:56
Ответ дляКотомафия
А що, робота вчителем це вже щось типу монастиря? Приватне життя у вчителя відсутнє? Це вам в партії так сказали, чи чому красива жінка не може вдягнутись довподоби і позувати як заманеться? Щоб до неї після цих фото другокласники не залицялись? Чи щоб товсті незграбні мамки другокласників не переживали, що кобель їхній (татко) дивитись буде? На фото немає нічого жахливого.
Котомафия• сегодня в 09:56
Ответ дляЩось не спиться
Відповідь однозначна: та, що виставляє. Навіщо виставляти свою дурість? Мало рідного міста, хочеться слави на всю країну? Має тепер.
Щось не спиться• сегодня в 09:59
Ответ дляКручу хвости
Ви почитайте, що вона далі пише
Знаєте, є жіночки, які вже народжуються 77-річними бабками на лавці. Ось вона та автор цієї теми як раз з них.
Котомафия• сегодня в 10:00
Ответ дляКручу хвости
Вона працює в школі для малолітніх повій? Якщо ні, то її одяг не відповідає професії. Те, що припустимо для повії, неприпустимо для вчителя.
Конкретно ця вчитель вульгарна, дуже. Вчитель має бути взірцем для дитини. Якщо вчитель у образі ’б...дь звичайна’, то її учні ростуть з думкою, що це норма. А це не норма.
П.С. татки у школу взагалі не ходоки, тому мамки можуть спати спокійно за своїх чоловіків. А ось за дітей вони не можуть бути спокійні. На жаль.
Кручу хвости• сегодня в 10:05
Ответ дляЩось не спиться
Ви почитайте, що вона далі пише
Та задовбали вже свої скріпні наративи сюди тягти. Ну немає фігури - щуруй у спортзал, нічого заздрити молодим струнким. Або жери свої бублики мовчки. Таке вже болото ці завидющі тітки - жах
Кручу хвости• сегодня в 10:06
Ответ дляКотомафия
О, звісно, своїми колготками як звабить першачків))) вони і абетку вчити покинуть. Окстіться, панянко, ви ніхто і звати вас ніяк, щоб вирішувати кому що носити і як виглядати. Не існує таких нормативів ´спеціально для вчителів ’, і професія ця відбір по партійній лінії не проходить вже рочків сорок, вгомоніться.
Котомафия• сегодня в 10:07
Ответ дляКручу хвости
Кожному своє. Я б не допустила, щоб мою дитину вчила Волочкова перед виходом у тираж (так, так, я загуглила її фото, дякую автору, що замалювала лице. Обличчя і стиль Волочкової, тільки без її грації і з ще більшою вульгарністю).
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:08
в податковій
АсобеннАя• сегодня в 10:13
Ответ дляСтебель березы
Обидноооо, я бухгалтер и так не одеваюсь
Аналогично бухгалтер
Но мне не обидно
автор Обижулька • сегодня в 10:17
Ответ дляЩось не спиться
Удалено администрацией...
Сама курка, ти диви
Не вмію заміряти• сегодня в 10:18
На держ роботі .
Кручу хвости• сегодня в 10:28
Ответ дляКотомафия
Це ваші таргани. Спробуйте не перекладати абсолютно все виховання зі своїх плечей на школу, а трохи брати в цьому участь, і ніякий ’жахливий вчитель’ не почує вашій дитині смак і життя. Чи чому ви там маєте у дитини менший авторитет, ніж чужа жінка?
Несу пургу• сегодня в 10:34
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А эта?
значок ИИ забіли убрать
Дрібка щастя• сегодня в 10:35
Это елена станиславовна ,учитель в школе
Несу пургу• сегодня в 10:38
Ответ дляУма Палата
Вы из Греции бухгалтерите?
Угги_в_горошек• сегодня в 10:43
))))хостеха, а так багато варіантів...по факту вийде гос. стуктура.
Несу пургу• сегодня в 10:51
Ответ дляКотомафия
т.е. если дома мамка так одевается - то не образец, а если учитель - то всё!
Холодная каша• сегодня в 10:52
Прокурорша?
а что, мало таких есть и было? ))
Стебель березы• сегодня в 11:15
Ответ дляХолодная каша
Прокурорша?
а что, мало таких есть и было? ))
Прокуроры модно и стильно одеваются
Кредитная• сегодня в 11:18
Укрпошта
Холодная каша• сегодня в 11:54
Ответ дляСтебель березы
Прокуроры модно и стильно одеваются
Да ладно. Они тоже все разного уровня.
Хочу на Балі• сегодня в 12:38
Ночная бабочка?
Вельми шановна• сегодня в 12:39
Ответ дляГравіцапа
Ну не учитель хоть ?
А чому ні? В мене перша думка, що вчитель.
Вельми шановна• сегодня в 12:41
Ответ дляОбижулька
Це зі шкільного заходу по-перше
По-друге це у відкритому доступі
Про ваш ідіотизм мені не цікаво
А чому ви вирішили, що це шкільний захід?
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляОбижулька
Це зі шкільного заходу по-перше
По-друге це у відкритому доступі
Про ваш ідіотизм мені не цікаво
О, я ж казала, що дурня.
Авторе, навіщо ви притягли сюди чуже фото? Щоб що?
Абсолютно нормальне фото. Молода жінка одягнулась як молода жінка. Чи ви хотіли б побачити її в рясі і хустці?
Ви якась зла і ні разу не розумна. І гидоту пишете під анонімом, бо соромно, правда?
автор Обижулька • 2 часа назад
Ответ дляРозумна Губка
О, я ж казала, що дурня.
І що, що притягнула сюди фото, я просто спитала на форумі, як думаете, де працює ця жінка, це що щось страшне чи що, тим паче лице не видно
Тут питають про що завгодно, чи я дозвіл питати повинна