Трактор Віка• 08 марта в 23:40
Які червоні прапори у салоні краси ви помічаєте одразу?
В гости звали?• 09 марта в 10:47
Ответ дляПоказушница
Ну адекватность - это понятие относительное и субъективное
Так отож, в моєму світогляді - це як мінімум здібні люди, які без особливих проблем і стонів болотних почали спілкуватися державною мовою. А судячи по більшості дописів, більшості аж язика корчить від української.
Показушница• 09 марта в 10:50
Ответ дляВ гости звали?
Ну вот, видите. А в моем это, как минимум те, которые умеют думать и анализировать. У всех разное окружение ))
В гости звали?• 09 марта в 10:54
Ответ дляПоказушница
Що ж вони такого думають і аналізують, що не дає можливості опанувати державну мову? Конкретніше можна? А то на паркані теж пишуть. Коли я по роботі аналізую фінансовий стан підприємства. то роблю це на українській мові.
Стебель березы• 09 марта в 10:54
Ответ дляВ гости звали?
Нічого не маю проти української мови. Спілкуюся вільно. Мене корчить від відвертих тупнів, які насильно нав´язують людям якою мовою їм спілкуватися. Дивно, але самі бридкі дописи часто написані саме українською. Прокльони, оце ваше ’язика корчить’. Чомусь саме така бридота написана українською. Багато разів помічала.
Хочете спілкуватись українською - спілкуйтесь літературною, грамотною, офіційною мовою. А не тупим суржиком з прокльонами.
В гости звали?• 09 марта в 10:56
Ответ дляСтебель березы
А де я вас проклинала? І де у мене суржик? Я викладаю 25 років українською, хоча навчалася все життя на російській. У вас симптоми паранайої як мінімум
Стебель березы• 09 марта в 11:00
Ответ дляВ гости звали?
Я не про Вас в сенсі прокльонів. Але візьміть почитайте дописи людей у соцмережах, в коментарях ітд. Більшість з них - одні прокльони. Зате українською.
Показушница• 09 марта в 11:03
Ответ дляВ гости звали?
Что значит нет возможности опанувати? Все понимают украинский. Но объясните - зачем переходить полностью? Потому что партия сказала надо? И зачем цепляться агрессивно к тем, кто не хочет переходить? Вы перестали понимать этих людей? И анализируйте пожалуйста дальше на каком хотите финансовый стан, я это делаю на немецком, но не лезу к украиномовным с претензиями.
Соседушка• 09 марта в 11:07
Ответ дляБла бла бла
Я украинка, но люблю русский. Душа отдыхает, когда с людьми можно на нем. Сейчас все больше и больше уже начали снова говорить на русском.
кто начал и где?
Крим мій• 09 марта в 11:07
Ответ дляМавка
Согласна с вами. Москалиха для меня -это диагноз.
І справа не у мові. Звісно, паспорт не подивишся. Але йду до українок, якою б мовою вони не говорили
Я взагалі не розумію до чого тут мова?
Соседушка• 09 марта в 11:08
Ответ дляУказка
Почему вы все коверкаете слова. Зачем писать это?- «ізик». 🤮
ждуны наверное
Угги в горошек• 09 марта в 11:20
Ответ дляН@Диете
Яке щастя, що я на тих кацапів не попадаю. Верне від того ізика, просто органічно не прийнятне
P.S. Облуговування клієнтів/пацієнтів тощо в Україні має відбуватись виключно українською мовою! Інакше це пряме порушення закону. Скарга адміністрації.
Оце так турбопатріотка!!!
А если человек за границей находится?
Угги в горошек• 09 марта в 11:24
Ответ дляН@Диете
Удалено администрацией...
Угги в горошек• 09 марта в 11:28
Ответ дляПартизанка
Ви, мабуть, не в Києві.
Удалено администрацией...
Стебель березы• 09 марта в 11:40
Ответ дляУгги в горошек
Удалено администрацией...
Україномовні щирі патріоти, які ’не розуміють російської взагалі’, завжди активніше всього відповідають на російські коментарі. Українські коментарі їх не цікавлять взагалі. А от російські.... Але російської вони не розуміють) Розуміють тільки якщо хату треба здати в оренду за пару тисяч долларів російськомовним. Тоді гроші не пахнуть. А так, ні.
Блакитна устриця• 09 марта в 11:47
Ответ дляКрим мій
А москалі на якій ще мові можуть розмовляти?
Вони не розмовляють і мови вони не мають, в них язик 🐐🐐🐐🐐кацапський
Киця-бриця• 09 марта в 11:49
Ответ дляКнягиня пітьми
Какой надрыв)
как вы выживаете в Украине где более 50% населения говорит на русском языке
Она в германии
Полтавська галушка• 09 марта в 12:05
Ответ дляБритоножка
І наші не вимагають від рос внесення української мови в статус офіційної на рос .
Різницю відчуваєте ?
Нет, у них 50% населения не говорит по-украински
А Я Самая Самая• 09 марта в 12:34
Ответ дляКрим мій
Останній раз - косметолог москалиха
о, то ви та нафронтниця з пособій яка приїхала губи вколоти і прийшла замотана у стяг і замість добрий день, орала Слава Україні? ( розповідали майстри і реготали з такої)
Білка в колесі• 09 марта в 12:35
Ответ дляН@Диете
Почему тут сидите? Тут в основном на русском общаются)
Пенек Возмездия• 09 марта в 12:54
как удобно быть патриотом на спокойной территории с мужем под юбкой...
Полтавська галушка• 09 марта в 13:10
Ответ дляПенек Возмездия
В Испании, например
Пенек Возмездия• 09 марта в 13:27
Ответ дляПолтавська галушка
В Испании, например
Не важна страна..
Вельшановна• 09 марта в 13:56
Ответ дляБла бла бла
На русском говорила? Для меня, наоборот, за счастье, когда врачи и сфера услуг на русском.
не розумієте української ?
Вельшановна• 09 марта в 13:59
Ответ дляБла бла бла
а вас не турбує, що у орків є привід нас 10 років убивати на нашій території?
Чому вы такі ’розумні’ сидите тут і зазаваєте ?
Вельшановна• 09 марта в 14:00
Ответ дляКнягиня пітьми
Какой надрыв)
саме насєлєніє. інакше і не скажеш..
Кофе в лобби• 09 марта в 14:07
Ответ дляБла бла бла
Странное у вас счастье , небось русского оккупанта ждёте
Кофе в лобби• 09 марта в 14:07
Ответ дляБла бла бла
Не пи@ди
Грамотний хвіст• 09 марта в 15:09
Коли кометолог відрізала два маленьких шматочка одноразового простирадла під голову і під ноги) Якщо людина економиться навіть на такому, то там будуть проблеми зі всіма розходниками.
ПешитеБесАшипок• 09 марта в 15:11
Ответ дляГоловнаЯ
Нет сухожара
Нет хладоэлементов и холодильника вообще
Нет адреналина в инъекциях
А если есть адреналин, но вопрос, кто сможет сделать инъекцию с ним?
ГоловнаЯ• 09 марта в 15:14
Ответ дляПешитеБесАшипок
Он же в ручке, кто угодно.
Но вы поняли правильно суть вопроса: а будет ли у персонала квалификация определить стремительную аллергию и анафилактический шок и спасти человека? Это уже другой уровень салона.