Мядуза аля моргонер• 04 января в 19:19

Вистава 12 місяців. Київ, хто був?

Палац Україна, Київ.
Хочу почути відгуки
Бавовнятко• 04 января в 19:20
Видела в инсте у блогеров, все были в восторге.
Arctic777• 04 января в 19:22
3000 грн
Бюст Березуцкого• 04 января в 19:28
Була з 2 дітьми 11 і 16 років. Якщо вам танці ансамблю Вірського подобаються- йдіть. В мене відчуття що побула на концерті танц.ансамблю. а не на новорічний виставі. Святкового і новорічного там нуль...вся вистава під аудіозапис чоловічим монотонним голосом. Навіть жіночих реплік. На сцені сказали 0 слів. Бо там тільки танці були. Звичайний спектакль. З дітьми до 10 років вважаю нема сенсу йти. Мої б точно не зрозуміли.
Бюст Березуцкого• 04 января в 19:28
Квитки на балконі по 550 брали. Все добре видно.
Сонячний день• 04 января в 19:37
Я сьогодні була о 14.
Все дуже сподобалось.
Зал повний. Дуже багато діток. Вистава тривала десь в районі 70 хвилин.
Костюми неймовірні, танці красивенні. Головна акторка була така тендітна, всі підтримки виглядали так, наче вона - пір´їнка.
Мені дуже сподобалось. Я б ще пішла, головне - на той самий склад потрапити.
Найбільше була вражена тим, що під час війни ці артисти, маючи, напевно, багато своїх проблем, відпрацьовують на всі 200%. Постійно посміхаються, виконуючи складні партії. Неймовірні професіонали.
Єдине що не сподобалось - це вусате зображення в кутку (оповідач). Якийсь якубович, прости господи :)
У мене було відчуття шаленої гордості після цієї вистави, бо рівень - світовий. Місцями нагадувало River Dance за синхронністю.
І маленькі танцівники були дуже милі і кумедні.
P.S. Зайдіть на Інстаграм сторінку Палацу ´Україна´, там багато уривків відео з сьогодні та вчора.
Сонечко• 04 января в 20:00
Ми були з дитиною 5 років. Супер, всім сподобалось. Більша частина вистави - це танці в національному стилі ансамблю вірського, гарно вписані в сюжет
Кукусики• 04 января в 21:33
Гарне танцевальные шоу, саме танцювальне, постановка, костюми, все красиво, не пожалкували що пішли, хоча я коли купувала білети не помітила що тільки танці,
Сама собі лікар• 04 января в 23:05
Ответ дляБюст Березуцкого
Це танцювальна вистава, взагалі-то.
Мені дуже сподобалось