Указка• 04 января в 21:07
Гістероскопія. Зайдіть, хто робив
Цікавить, коли почались місячні після операції.
Робила 8.12. Після того тиждень кровило. Сьогодні почались ніби місячні, але мало і бурого кольору.
Це варіант норми? Ясно, що лікарю дзвонити чи писати зараз не буду.
Указка
• 04 января в 21:10
Ответ дляSnowMaiden
Уже гистология должна быть готова, вам звонили по результатам?
Так. Зміни доброякісні, клітини без атипіі
SnowMaiden• 04 января в 21:12
Ответ дляУказка
Отлично, тогда к гинекологу на приём, цикл должен со временем восстановиться, но консультация не помешает
Указка
• 04 января в 21:13
Ответ дляSnowMaiden
Я так розумію, після операції і результатів гістології лікування не потрібне?
SnowMaiden• 04 января в 21:19
Ответ дляУказка
Гистероскопия это диагностическая процедура, чистка со взятием биопсии. По результатам врач должен назначить лечение или дать рекомендации. По идее должно быть уже всё хорошо, раз почистили и кровотечения нет, но заключение гистолога нужно забрать и прийти на осмотр и консультацию к гинекологу
Я не в теме• 04 января в 21:50
У мене почалися рівно через місяць, як звичайні місячні. Тільки тривали не 5 днів, а трохи більше, 7 чи 8. Одразу після місячних треба на прийом до гінеколога і на УЗІ
Единая страна!• 04 января в 22:23
Ответ дляУказка
Зависит от диагноза, жалоб
Указка
• 05 января в 00:10
Ответ дляЯ не в теме
А після операції кровило?
Я не в теме• 05 января в 11:56
Ответ дляУказка
А після операції кровило?
Ні, світла мазня пару тижнів.