Сусановна• 04 января в 21:36
Опишіть одним словом, як ви почувалися при анемії?
Король дивана• 04 января в 21:39
Во время беременности была анемия - хотелось яблок всё время и в глазах темнело когда резко вставала (может не связан / хз)
Не рахую, а вважаю• 04 января в 21:40
Ответ дляКороль дивана
Те саме
Укр_жіночка• 04 января в 21:41
У мами була анемія, гемоглобін був 48, задишка, блідість шкіри, було дуже важко ходити, слабкість, запаморочення. На днях госпіталізували колегу, гемоглобін був 55, всі ті ж симптоми. Шкіра на вигляд була як у мумії
яночка2506• 04 января в 21:42
У мене феритин 15. Немає зовсім сили і енергії. Волосся сухе, тахікардія, навіть коли просто лежу, пульс десь 100. Зайвої ваги немає.
Синди Кроуфорд• 04 января в 21:45
Сохла кожа лица, слабость, пульс тоже 100. Кофе пила чтоб энергия хоть какая была. Ферритин 4 был. Но так в общем ок.
ДелиВерка• 04 января в 21:46
Готувала їсти і сиділа сперта на стінку … сил щось робити геть не було
Завтра не пью• 04 января в 22:44
Ответ дляяночка2506
У мене феритин 5, але пульс нормальний, 68-72 у спокої. Гемоглобін не завжди до 100 дотягує. Зайвої ваги дофіга.
А от слабкість і бажання спати постійно зі мною.
Ще й нестача вітаміну Д3 у компанії :(
Сусановна
• 04 января в 22:49
Ответ дляЧумацький Шлях
Слабкість, млявість, ніби всю енергію висмоктали.
Ніби всю енергію висмоктали, точно
яночка2506• 05 января в 01:15
Ответ дляХвильоватиша
Просиналась уже стомлена
В мене такое, зранку і вже немає сили. Мої рідні думають що я накручую і просто нема настрою, а насправді дійсно стомлення постійно