Джинци на Флісі• 04 января в 23:18

Засіб для миття унітазу від каменю

Порадьте з власного досвіду ефективний засіб для унітазу. Доместос, бреф, утьонок - не взяли. Нальот як камінь.
Р.S. Фото не буде. Пів року не жили і нікому мити було.
МастерЮля• 04 января в 23:20
Треба вичерпали воду та залити кислотою , здається мурашину брала в епіку

Как нефиг делать• 04 января в 23:23
Фрош для унітазів. У мене принаймні з таким впорався він.
Треба засіб з кислотою щоб розчинити вапняний наліт, доместос звичайний до котячої дупи.
автор Джинци на Флісі • 04 января в 23:25
Сильнодіючий мийний засіб для унітазів Blanidas С32
Откаий засіб дивлюся. Може хто користувався?
Забризкана водою• 04 января в 23:28
Купите Милам гель Сантри. И просто залить в унитаз на ночь. Утром будет как новый, без всей дичи, типа, вычерпывания воды из унитаза.
Янгол в камуфляжі• 04 января в 23:28
Ответ дляМастерЮля
Це найкращий засіб. Але треба дуже обережно, щоб не вдихнути випари. Я наливала і відразу закривала кришку, не дихаючи
МастерЮля• 04 января в 23:31
Ответ дляЗабризкана водою
Дивлячись де камінь, в мене був там де вода стоїть.
Та_все_ок_будет• 04 января в 23:31
Ответ дляЗабризкана водою
Теж хотіла про цей засіб написати. Дійсно, найкращий 👍

Баба_Воля• 04 января в 23:32
Я Ксиліт чи якось так купувала. Там є для вапняного нальоту.
Краще залишити найдовше, ніж вказано, десь на годину.
автор Джинци на Флісі • 04 января в 23:36
Ответ дляМастерЮля
в мене теж камінь утворився там, де стоїть вода.
Докладальниця• 04 января в 23:42
Мне черный доместос помог
Пукимончиг• 04 января в 23:51
Сарма для ванн и раковин. В Эпике.
Доктор Варвар• 05 января в 00:15
Весь ТТ та інстаграм в засобах від висолів. Думаю, що це просто люди давно забули, що сочевиця камінь не візьмуть хлорка та хлоріни. А тільки щось із кислотою.
палка-копалка• 05 января в 06:35
Розбавляєте грам 200 лимонної кислоти.
В унітаз спочатку наливаєте гарячої води градусів 60, а потім цю лимонну кислоту і закриваєте кришку на якицсь час.
автор Джинци на Флісі • 05 января в 10:42
Ответ дляпалка-копалка
Розбавляєте грам 200 лимонної кислоти.
дякую. це найпростіше. спробую.