Единорог помог• 05 января в 05:38
Як вам фігура?
Мені не дуже, як підліток, а в коментах її з ніг до голови облизують.🙄
КарамбОлька• 05 января в 10:11
все ще чекаю теми від чоловіків які будуть фігуру рандомного мена обговорювати
жінки, що з вами не так? невже ви реально люди другого сорту?
Идеальная оптимистка• 05 января в 10:27
Звичайна жіноча фігура. Що значить як у підлітка? Ви бачили тих підлітків? Вже років з 13 є всі форми і вага.
Україна наше все• 05 января в 10:49
Ответ дляЗаставляличка
В этой фигуре годы пахоты в зале. А там просто обычная худая
В этой фигуре годы фотошопа
Квітка Миру• 05 января в 13:25
Ответ дляЗамороженная селедка
Где там фигура, ровная плоская. Мальчик подросток
Ну уж лучше такая фигура, чем сиськи два ведра и живот бочка.