Саджу все зарання• 05 января в 10:52
У кого дети заканчивали Вузы Словакии, Польши, Чехии
Смогли найти работу по специальности в этих странах?
Бойцовская• 07 января в 01:35
Ответ дляБагиня
Досить багато.
З моїх багато хто вчиться.
Навіть у сина навчання польською, але частина предметів англійською.
Один хрещений у Відні англійською навчається безкоштовно.
Однокласники сина майже всі англійською навчаються в різних країнах.
З моїх багато хто вчиться.
А в якому вузі у Відні? бо пишуть англ мова платно в Австрії
Нічна ненажера• 07 января в 17:46
В Австрії дуже мало спеціальностей на англ мові, щодо оплати на даний момент це щось близько 25 евро семестр. Донька навчається німецькою у Віденському головному. Цікаві спеціальності є в університеті в Лінці, але на англ спеціальності вище конкурс.