Херсон це Україна• 05 января в 13:32

Як ви домовлялися з роботодавцем, якщо потрібно скоротити навантаження

через депресію? Розповідали правду чи вигадували іншу причину? Є справка.
Ангел-предохранитель• 05 января в 13:33
залежить від того ким працюєте
бювет_в_обед• 05 января в 13:34
Говорить, а как ещё?
Стопясят раз обсуждала• 05 января в 13:34
99% если Украина ст 36
Стопясят раз обсуждала• 05 января в 13:35
ВАшу работу кто будет делать ?
БезПаспортаНеПродаю• 05 января в 13:38
сказала керівнику, що маю проблеми зі здоров*ям. По мені було видно, що я ніяка. Частіше відпускав, працювала в межах своїх сил - ніхто не робив зауважень.
У мене такий керівник, що питання здоровя та сімї - це головне. А з роботою можна розібратись.
Лінива, не каюсь• 05 января в 13:38
Скажите что готовы работать на пол ставки и пол зарплаты
Глаголиця• 05 января в 13:40
Если официально, то есть такое понятие как ’лёгкий труд по мед показаниям’.
Если не официально- просто договориться, но смотря чего вы хотите.
ГороховаЯ• 05 января в 13:58
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Як розібратися, колегам передати роботу?
БезПаспортаНеПродаю• 05 января в 14:02
Ответ дляГороховаЯ
ви спочатку скажіть керівнику, що у вас проблеми зі здоров*ям (про депресію не треба), просто жіноче здоров*я, йде багато часу на обстеження і швидко втомлюєтесь. І запитайте чи можна зменшити навантаження/перейти на дистанційку/тимчасово перейти на інший робочий графік. Хай він вирішує, бо ви зараз будете всіх напрягати і оправдуватись
Якщо на АД і працюєте з психотерапевтом, то вам стане легше через 1,5-2 міс і ви зможете почучуть повертатись до звичного ритму.
Кусман Сиру• 05 января в 22:47
У меня как была депрессиия разрешали выходить по по дня ,но только 2 нед.А потом работать.Но мне ад долго не помогали.Давило на меня и начальство и коллектив .Вообщем я вообще поменяла работу.А сейчас опять накрывает последнее время.