Щебетуха• 10 января в 00:06

Різдва більше немає. В мене однієї так?

Я ніколи особливо віруюча не була. Але в останній час взагалі немає тієї різдвяної атмосфери, як була раніше. Раніше прям відчувалось, співали колядки, а цього року навіть не бачила колядників, бо коли колядувати? Прийдуть 25–осудять одні, 7–інші, треті осудять бо не на часі.
В мене завжди було два Різдва, з одного боку родичі католики, тому святкували 25, а ініші православні. Святкувала в дитинстві з ними по черзі.
Зараз то війна впливає, але мені здається не тільки в ній справа. От 25 звичайний робочий день, в доньки екзамен був в університеті. Пару років назад скрізь говорили «Христос народився», зараз майже ніхто, бо знову ж таки осудять. В одних ще Різдво не настало, а в інших вже Водохреще.
Ну короче то не моя справа, нехай люди які дійсно вірять вирішують, я вже в інтернеті побачила деяких «віруючих» в срачах про перенос свят, тому я й зараз не вірю майже
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Згодна
Не згодна
Результат
asjaua• 10 января в 11:45
Ответ дляПуки-куки
А что должен бог делать? пальчиком погрозить и атата сделать? У человека свобода воли так-то.
Було б непогано іноді бювети вінішком заправлять раз не хоче завадити ракетам на нас падати
asjaua• 10 января в 11:46
Ответ дляАмбасадор щастя
Ёлки выкинули, позаметали..
С наступающим. Пора сл махач создавать: паска или куличики
Ще день святого трахантіна скоро
Капитанша• 10 января в 11:48
Ответ дляАмбасадор щастя
Паски или куличики?
Не пам´ятаю, щоб у Львові ’кулічікі ’ пекли
Мию чакри щоденно• 10 января в 12:09
Ответ дляАмбасадор щастя
Вы может и нет западная ДА

А вы и родные традиции потеряли и чужие куском взяли((
Мама тут і навіть свекруха в Ха святкують 25 грудня
Ух яка ж Я• 10 января в 12:36
у нас всегда Рождество и Пасха-были основными семейными праздниками. Поэтому на мое настроение и празлничную атмосферу обстановка вокруг, кто когда празднует и тд никак не влияет.
Амбасадор щастя• 10 января в 12:39
Ответ дляМию чакри щоденно
А в Польше, в церкви 7-го
младокошкина• 10 января в 12:50
Ответ дляНесу добро людям
Мне на 8 на работу и 25 и 7го. Ну какая утренняя служба?
Но Вы ведь и не собирались, правда?
Потому что в крупных храмах по 2 литургии, ранняя часов в 6.
автор Щебетуха • 10 января в 12:56
Ответ дляCopy-Paste
я ни в коем раз не против, что вы отмечаете Рождество. Отмечайте на здоровье!
Но мне интересно, что именно вы отмечаете? Кто Иисус Христос? Зачем родился?
Я не отмечаю
автор Щебетуха • 10 января в 12:57
Ответ дляCopy-Paste
кому свобооду воли не дал?
Там, у кого её забрали
Несу добро людям• 10 января в 12:58
Ответ длямладокошкина
Но Вы ведь и не собирались, правда?
У нас в посёлке такого нет , служат один раз.
автор Щебетуха • 10 января в 12:58
Ответ дляMs. Похвала
Не вірте, сидіть бійтеся, що осудять, трусіться, як собачий хвіст, ваше право так жити, і це не лише про Різдво, це таке життя у вас.
Хочете бачити колядників, то приймайте участь у святкуванні. У мене в цьому році Різдво, як ніколи, було святковим та атмосферним, бо власноруч готувала костюм сину для вертепа, колядували від інституту 25 грудня
Оце ви зла після святкування Різдва, і головне, що не забули клеймо повішати на іншу людину
автор Щебетуха • 10 января в 13:00
Ответ дляЛама_мама
в мене Різдво - 25 грудня. І дуже цьому рада. Дуже зручно стало. Ті, хто постували- то після 25 грудня можуть їсти все - на Новий Рік. у нас колядники - студенти Музичої Академії ходять - колядки співають на 25 грудня, і діти 25 грудня. Немає вихідного на свято, але ж війна. Місто Кив.
А ви тримаєте піст?
Ms. Похвала• 10 января в 13:01
Ответ дляЩебетуха
З вами ніхто не зрівняється, ви тут найзліша, всім відгавкалися
автор Щебетуха • 10 января в 13:04
Ответ дляРозбещена цяточка
Этому способствует еще и и отсутствие выходного дня.
Не знаю как у вас, у меня даже Новый год не вызывает такого уже праздника, потому что 01.01 извините, но ждем вас на работе. Такое шото.

Зато депутаты отдыхают сколько им хочется.
У нас первого, так скажем, был не официальный выходной
автор Щебетуха • 10 января в 13:05
Ответ дляЧудо в декрете
В таком случае у Вас Рождества никогда и не было. К чему тогда страдания?
Традиции еще есть
ЗновЗдоров• 10 января в 13:09
Ответ дляпостою_послушаю
Христос Воскресе, радость моя! (с)
Аминь !
автор Щебетуха • 10 января в 13:09
Ответ дляMs. Похвала
Та я ж трясуся, як собачий хвіст і трясучись відповідаю
На границе• 10 января в 13:20
у меня не только его більш немає
Ms. Похвала• 10 января в 13:56
Ответ дляЩебетуха
Ну, підіть ще темку склепайте, Водохреща у московського патріархату скоро, ви не віруюча, але це ж не заважає темок накидати
Курочка-чубаточка• 10 января в 14:49
Ответ дляЛама_мама
в каких храмах служба 25 по григорианскому календарю в Киеве?
Курочка-чубаточка• 10 января в 14:51
Ответ дляЩебетуха
Традиции еще есть
если вы не верите в рождение Спасителя? традиции сделать кутю? пойти к крёстным с вечерей? какие традиции
Курочка-чубаточка• 10 января в 14:53
Ответ дляMs. Похвала
православное Крещение скоо
ivareka• 10 января в 15:56
Верьте в Бога и проблемы такой не будет.
Oxsi10• 10 января в 16:07
я 7 хожу у церкву. раніше святкували за столом. тепер тільки церква. 25 мені не йде морально, я не відчува. його. теж саме із Водохрещем.начежиття вкрали. треба їхати з країни і не думати взагалі за те. надоїло все.
автор Щебетуха • 10 января в 16:20
Ответ дляivareka
Не хочу
Меломанка Маланка• 10 января в 16:35
Ответ дляКапитанша
Православна церква України вже відсвяткували Хрещення
Удалено администрацией...
Капитанша• 10 января в 16:44
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
О, істинно православна жіночка ввійшла в чат
Відразу після церкви, розсмішила
ivareka• 10 января в 16:52
Ответ дляЩебетуха
Не хочу
Ваше право.
постою_послушаю• 10 января в 17:04
Ответ дляАмбасадор щастя
А в Польше, в церкви 7-го
Поинтересуйтесь, что это за Церковь
постою_послушаю• 10 января в 17:08
Ответ дляКурочка-чубаточка
православное Крещение скоо
Нет православного Крещения. Есть крещение по Григорианскому и по Юлианскому календарю. Не показывайте так открыто своё невежество.
Моя нынешняяПравославная Церковь Крещение уже отметила, 6 января. И поверьте, эта Церковь точно ничем не хуже РПЦ, а по возрасту так лет на 800 старше