Вишневий цвіт• 05 января в 22:22
Домагання керівника. Що робити? Допоможіть порадою без осуду
Рік працюємо, і раніше помічала від нього підкати, але ігнорувала.
Жодного разу не дала навіть приводу думати, що він мені подобається.
Зайшли в ліфт, він перший, потім я.
Коли зайшли, він обхватив мене ззаду , обняв, і поцілував у голову.
Що йому потрібно від мене?
Куди йти, якщо всі керівники на роботі його друзі, в тому числі і ейчар?
Зайшли в ліфт, він перший, потім я.
Що йому потрібно від мене?
Не рахую, а вважаю• 05 января в 22:23
Увольняться. Если есть силы и желание, то поднять бунт. Может, вы не первая. У меня когда-то тоже было. Я уволилась, благо, что была возможность.
КошкинДом• 05 января в 22:26
наверное так он вас мотивирует. чтоб отчеты не завалили.
шо ж еще можно хотеть, хватая за жопу в лифте.
мне больше ничего в голову не приходит
КошкинДом• 05 января в 22:27
Ответ дляОноВамнадо
Скажите, что вы лесбиянка
и попросить телефон его жены
Забобонний фрукт• 05 января в 22:31
кто стал никем, тот спал с не с тем) значит, повышения вы не хотите 🤣 шучу конечно
Вишневий цвіт
• 05 января в 22:36
Ответ дляМилота
Ничёсе! Автор, а как Вы отреагировали?
Та я в шоці була і промовчала
Милота• 05 января в 22:44
Ответ дляВишневий цвіт
Та я в шоці була і промовчала
Он расценит как молчаливое согласие 💯%
За год он мог подумать, что Вас нравится его ’подкаты’... Поговорите, расставьте границы.
Вишневий цвіт
• 05 января в 23:09
Ответ дляжижифреймут
Я бы,наверно,уволилась.а зарплата хорошая?
Непогана
13чудоСВЕТА• 06 января в 07:59
Шукайте нову роботу.
Бо якщо там мудило таке, то спокійно працювати не дасть, навіть якщо ви скажете «ні». Бо яйця прищемило.
Санта Барбара• 06 января в 09:27
Я б написала офіційну скаргу в HR, звільнилася б і залишила відгуки в інтернеті