Пульт от линолеума• 2 часа назад

Дівчата питання про вакцинацію

У кого діти відставали в розвитку чи робили ви вакцинацію повністю?Ми не закрили ще декілька вакцин і одна з них КПК.Дитина не говорить, логопед каже не робити бо вакцина іноді погіршує ще відставання.Лікарі зрозуміло що таку думку не розділяють.Як бути не знаю
Добра, коли сита!• 2 часа назад
Начала делать после результатов МРТ, в 2 года, тогда я уже знала, что причина отставания это гипоксия во время родов и вакцинация на такое никак не влияет.

Непогодка• 2 часа назад
Не вакцинировала вообще
Teonaa• 1 час назад
Це середньовічні лякалки. Вам дають захист від фундаментальних інфекцій, які викошували дітей і людей раніше, звісно що робити, і робити своєчасно. Чи навіть уявімо що воно якось впливало б, то що, хай хворіє тими хворями?
ЯсноВидящая• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Якими, наприклад ?
Ви педіатр і сидите на прийомі ?
Teonaa• 1 час назад
Ответ дляЯсноВидящая
Якими, наприклад ?
Ви педіатр і сидите на прийомі ?
Так а Ви який ще зв‘язок бачете між зникненням епідемій (отих, страшних) і повою обов‘язкових щеплень? Давайте відштовхуватися від власних спостережень.
ЯсноВидящая• 51 минуту назад
Ответ дляTeonaa
Навіщо мої спостереження, коли я нічого не стверджую.
Це ви маєте довести, що все лише за допомогою вакцин, а не дотримання санітарії, нових винаходів в медицині і якості надання медичних послуг.
Зліпок ступні• 6 минут назад
Я б не рекомендувала робити. Коли ви вакцинуєте , ви берете всю відповідальність на себе. Так само. коли не вакцинуєте. У дитини затримка, почитайте склад вакцин, і можливі наслідки. І у вас питання відпаде. А лікарям потрібно зробити план.