Донька подруги• 05 января в 23:00
Що вас відштовхує від чоловіків на побаченні? Може то я загналась?
Знайомі тиждень, пішли на побачення.
При розмові взяла гілочку сосни в руки, потім не знала де діти, він сказав ʼдавай я допоможуʼ і забрав
Потім сидимо , говоримо, він швидко дістає міні гребінець , за секунду причісується і повертається до розмови 0_0
Що це було?
Тут как тут• 05 января в 23:03
А где вы гилочку взяли? Оторвали проходя мимо сосны?)
К вам больше вопросиков🤭
ЭмчЭндЭм• 05 января в 23:07
А что смутило? Ниче не поняла. По первому эпизоду чел вам помог мило, увидел ваше смущение или дискомфорт. Наоборот хорошо, что включен в вас, внимателен
По второму, хотел выглядеть хорошо перед вами, нормальное желание. Может немного волновался, тоже ничего
Copy-Paste• 05 января в 23:06
Що це було? - це ваша окрема тема, звідки ми черпаєте цей фантазійний брєд?
Тётя Хрюша• 05 января в 23:07
«Що це було» - причесался. Обычно так это называется. Какие еще у вас есть вопросы?
Тут как тут• 05 января в 23:07
Ответ дляCopy-Paste
Мабуть НЛО
Тётя Хрюша• 05 января в 23:10
Автор, а нашо вам та гилочка нужна была? Боялись что будет приставать? В следующий раз берите полено, че мелочиться
Малая Налегке• 05 января в 23:34
А я могу так руки кремом намазать на автомате
Особенно если нервничаю ))
Бабо-лебідка• 05 января в 23:42
Вы какая-то мнительная или шуганая, вообще не понятно что не так с мужчиной. И расчесался -это что прямо инциндент, какой-то интимный момент.?
Шкварочка• 06 января в 00:37
Ответ дляТут как тут
К вам больше вопросиков🤭
Нейвы... )
Так, це продовження теми, не треба квітів взимку перед новим роком, давай ялинку?
Ну, мужчина, доглядає за собою. Це важливий запит для порадниць, щоб мужчина був доглянутий. Все з собою. І гребінець, і бальзам для губ, крем для рук, відливант Діор чи Пако Рабан, носова хустинка, крем і щіточка для взуття, зубна паста та щітка, пара цілих свіжих шкарпеток, труси (обов´язково сексі фасон, а не дідові), парасолька, жувальні гумки, ключі від авто, ключі від гаража, ключі від квартири, ключі від пентхауса, ключі гаєчні. Список можна продовжувати