Замурмишка• 06 января в 06:46
Яким шампунем замінити дорогий при дерматиті.
Шампунь Kelual DS (Келюаль ДС) - ефективний засіб для боротьби з себорейним дерматитом і важкими формами лупи. Шампунь швидко знімає почервоніння і лущення шкіри.
Прописав лікар, ціну не потягну, є варіант для заміни ?
Дякую хто відгукнеться .
Пожмаковна• 06 января в 07:17
Сульсену буквально 1 см пасты развожу в уксусе (100 мл) - хватает на 5-7 раз.
и наношу на голову шприцем без иглы на 15 мин
после мытья головы подходящим шампунем. Так 2-3 раза подряд при мытье, потом пару раз пропускаю и снова с сульсеной и уксусом.
Так живу много лет без перхоти и корочек.
Перепробовала много шампуней лечебных и ТД, это самый лучший вариант для меня
Треба ось так• 06 января в 07:57
В мене теж такий шампунь, гарно діє , але це в мене заміна іншого, дорожчого.
Сульсена діє на мене жахливо , стан погіршується.
На привозе• 06 января в 08:19
Подивидась в Польщі до 60 зл, вам дорого? Купуйте і знімайте гостру фазу. Не витрачайте гроші на замінники дарма. А потім вже можна сульсеною підтримувати результат чи цим же шампунем іноді
ПриснитсяЖЕ• 06 января в 08:23
700 грн за флаконсик, мінімум на місяць достатньо. Склад гарний. У вас же не просто лупа? Рани є? Може пріоритети виставте ще раз. Манікюр, відпочинок, кафе
Без Баяна• 06 января в 09:20
Виши? У меня нет дерматита, поэтому не пробовала, но тут были отзывы. Я пользуюсь красным от выпадения периодически- он рабочий, и 400 мл мне хватает на полгода. Через день голову мою.
Замурмишка
• 06 января в 10:00
Ответ дляНа привозе
Дякую
Замурмишка
• 06 января в 10:00
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ще ран немає, але думала 100 мл це взагалі нічого, прописали мити голову тричі в тиждень ним 3 міс.
ПриснитсяЖЕ• 06 января в 10:30
Ответ дляЗамурмишка
На волосся наносять розведений шампунь. У вас може не лише лупа, а й інші симптоми.
Люблю Украину• 06 января в 20:36
Vichy Dercos PSOlution знімає загострення
Шампунь-скраб Vichy Dercos Micro Peel для для частого використання
на vichy нерідко акції 1+1=3