Крем для арбуза• вчера в 09:55

Догляд Alfaparf. Що сподобалось, а що ні? Які серії?

Цікавлять шампуні і маски. Дивлюсь в бік білої серії, зеленої (energizing shampoo), рожевої та синьої (curls).
Прибираю щодня• вчера в 09:57
Такое. В зелёной серии маска норм. А так, ничего особенного.
Тільки не про гроші• вчера в 09:58
Был зеленый шампунь и розовый крем несмывашка - абсолютно никакие
Дама с собачкой• вчера в 09:59
в мене була зелена серія - непогана. Була шампунь,маска і незмивний догляд (спрей). Аромат приємний, волосся м*яке.
Але не скажу, що є якісь глобальні зміни. я їх і не чекала, просто взяла спробувати.
Я більше кайфую від масок Lebel (волосся розчісується рукою, в мене довге волосся, пряме)
Може ще третю?• вчера в 10:15
Автор, спробуйте цю маску. Коштує копійки, а з волоссям відбувається магія. За такі гроші я думала викину її, але тут дуже радили і я ризикнула. Не шкодую ні разу. Лебел і близько не такий класний
Бандитка Сью• вчера в 10:18
Белая серия
булоТАЙминуло• вчера в 12:30
Шампунь нравится , маски отстой
пані Солоха• сегодня в 07:51
Білий шампунь подобається, кондиціонер та маска нічого особливого