Фуліганка• 07 января в 15:06

Скільки платити няні?

Обов´язки: наявність свого авто, забрати дітей зі школи ( в різний час), іноді завести зранку, приготувати їм перекус після школи, відвезти на заняття, розвести в різні місця, привезти додому, розігріти їжу ( яку приготувала мама), контролювати виконання д/з, чекати поки хтось з батьків прийде додому (18:30-20:00).
автор Фуліганка • 07 января в 17:17
Ответ дляКоко На Страже
Ні, але він і не створює мені умови, в яких я декілька годин маю або в авто сидіти, або в кафе йти. В мене є робоче місце, на якому я працюю.
Ну то й добре, працюйте далі.
Коко На Страже• 07 января в 17:22
Ответ дляФуліганка
Ну то й добре, працюйте далі.
А ви шукайте далі.
Ви не здатні ні зрозумілі умови праці сформулювати, ні робочий час визначити.
Тому і не можете знайти людину.
Це ж ясно, що той, хто має нормальне авто має і на що його утримувати, тому цінник такого працівника буде вищий.
І пропозиція робити манікюр і покупки п´ять разів на тиждень це абсурд. Людині потрібні чіткі умови праці, а не ’колись так, колись по іншому, а у вільний час ходіть в кафе’.
ПодругаМужа• 07 января в 17:24
Ответ дляФуліганка
З обіду починає.
Блин, я бы на такую работу пошла . 20 лет за рулем ( механика, автомат)Адекватная, умею оказывать первую помощь. Но я сейчас это все делаю бесплатно 😅😁.
KriskaA• 07 января в 17:24
Ответ дляБагиня
60к в месячишко это стоит
Таки да. Знайома в Харкові шукала - 250 грн за годину.
Ку ка ку ка ку• 07 января в 17:27
Ответ дляКоко На Страже
А якби ваш роботодавець сказав, можеш 1.5 години не працювати, йди куди хочеш, або не йди, я цей час оплачую у будь-якому випадку.
Ви б, звісно, були проти?
Садоводница• 07 января в 17:27
Ответ дляФуліганка
Мені на прадо теж не треба, бо буде їсти, як кінь, бажано якийсь дизельний француз економний, авейка підійде. Досвід обов´язковий. Вона мене має покатати, щоб я зрозуміла її вміння.
Ну все. Я уже вам бы не подошла. У меня кроссовер

На авейке я училась в автошколе -это мрак, оно без кондиционера было
Не против• 07 января в 17:29
Ну смотрите. Личный водитель стоит от 25 до 45 тыс в месяц. Зависит от класса машины, пола, стажа. Дополнительные услуги оплачиваются отдельно. Но то что вы хотите еще 30 тыс.
Коко На Страже• 07 января в 17:30
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви б, звісно, були проти?
Я б сиділа на робочому місці в основному. І заодно шукала б іншу роботу з нормальними умовами. Бо закуповувати щодня продукти мені не потрібно, і постійно транжирити гроші по кафешкам в цей час також.
Ну а ви б чим займалися ті півтори години? Особливо взимку?
Не против• 07 января в 17:36
А еще очень много зависит от того какие у вас дети. Если беззвучные хорошо воспитанные мыши -все обойдется в 50 тыс. если ’холерики’ ценник не ограничен.
Ростки жимолости• 07 января в 17:37
Ответ дляФуліганка
Буде дуже чіткий графік, головне вивчити розклад уроків дітей, до 12:30-13:30 щодня вільна
Коли діти хворіють, канікули, карантин, тривога вранці з ким будуть залишатись діти до 12.00?
Ростки жимолости• 07 января в 17:40
Ответ дляФуліганка
Посуд навіщо мити, контролювати уроки - це щоб сиділи робили уроки, а не газети і телевізор.
Ваші діти читають газети? Золоті діти.
Тирамісу на терасі• 07 января в 17:44
Ответ дляФуліганка
9 і 12
они себе сами яблоко не помоют? зачем вы это указываете в обязанностях?
Ку ка ку ка ку• 07 января в 17:45
Ответ дляКоко На Страже
Книжку читали, на порадниці спілкуватись, навчатись, спати, байдуже, роботодавець платить, а ви 1.5 години не працюєте.
Страшні, нелюдські умови праці
Коко На Страже• 07 января в 17:48
Ответ дляКу ка ку ка ку
Страшні, нелюдські умови праці
Де ви її читати будете? В авто в мінус 10? Спати де?
Реальна ситуація: завели дитину на гурток і чекаєте півтори години, щодня. ДЕ?
Вітаміни косметика• 07 января в 17:51
знос авто ще врахуйте.
Вік дітей чи самостійні, чи ще портфель донести та ппереодягнути треба. а контроль дз то треш , няні треба бути освіченою та внікати чи пише правильно дитина чи так від фонаря.. 20 навряд погодяться з двома дітьми тягатися по місту- дитина то пісяти захоче то ще щось + до часу прив´язаний..
30 за двох дітей незнаю яб не погодилася теж- пошукайте . Але 30 то без оплати за пальне.
Зараз репетитор година 300 - 600
Ку ка ку ка ку• 07 января в 17:50
Ответ дляКоко На Страже
Удалено администрацией...
автор Фуліганка • 07 января в 17:51
Ответ дляПодругаМужа
Я теж, в дві зміни ))))
Коко На Страже• 07 января в 17:51
Ответ дляКу ка ку ка ку
Удалено администрацией...
Як і у вас в конкурсі ’нахамлю, бо відповісти не можу’.
Свекруня• 07 января в 17:51
Ответ дляКидаю курити
Я не знаю таких жінок із чоловіками-військовими. УБД - це не про надвисокі доходи.
А я знаю). УБД - це не тільки на 0. Там багато варіантів, насправді. Контрактники отримують достатньо, щоб не думати про виживання.
автор Фуліганка • 07 января в 18:15
Ответ дляСадоводница

В нас 17 років тому перше авто було авео, то все було - і кондиціонер, і клімат контроль, і т.п.
автор Фуліганка • 07 января в 18:16
Ответ дляНе против
Ок, 55-75 тисяч якраз і виходить.
автор Фуліганка • 07 января в 18:17
Ответ дляРостки жимолости
Самі
автор Фуліганка • 07 января в 18:18
Ответ дляТирамісу на терасі
Бо вони не можуть бути одночасно і в школі, і яблука мити.
Капризуля• 07 января в 18:20
Ответ дляФуліганка
Локація - село, возити за 20 км в місто.
плюс бензин амортизацияю и это считай рабочий день 12-14 часв. я бы в жизни на такое не согласилась. это разве что если две няни и к примеру график 3/3
Протру пилюку• 07 января в 18:37
Я коли таким переймалася, порахувала вартість (це же у 2015му було), потім подумала про безпеку дітей в чужій машині, та кинула роботу. Відкрила своє бо так і дешевше, і безпечніше.
Кондуктор трамвая• 07 января в 18:57
Автор Просто давайте объявления и указывайте зарплату. А дальше собеседуйтесь если вам люди не подходят зарплату поднимаете
Пампушечка• 07 января в 19:06
я уже перерыла подобные обьявления в своем районе - нет такого
Киця-бриця• 07 января в 19:12
Ответ дляВкаблучках
20 000 в месяц платим, Каменец-Подольский. Офигеваю от киевских цен
Ваша няня возе дітей на своєму авто по 20 км декілька разів на день?
Коко На Страже• 07 января в 19:19
Ответ дляКиця-бриця
І по ресторанам і на шопінг ходить в перервах між розвозами
Однозначная• 07 января в 19:34
Админы. это у вас шутки такие? почему до сих пор не удалили эту оскорбляющую всех и матерящую KriskaA? Вы в себе?