Луноликая Вика• Изменено 06 января в 10:25
Дівчата, в кого ще дочки нереальні красуні?
Я дивлюсь на свою і не можу звести умом, як це ми таку красуню народили
Просто серце заходиться від щастя та гордості🥰🥰🥰
Довгі ноги, водоспад волосся, правильні риси обличчя , фігура точена спортом, грація бальної танцівниці, білі зуби, оксамитова шкіра
Пишіть щось і про своїх хороше!
Луноликая Вика
• 06 января в 13:10
Ответ дляЗакуйовджена життям
до сраки та краса. не родись красивою, а родись щасливою. ось що головне
Не правда!
Я теж красива і чоловік у мене люблячий і порядний.
Любить мене і дитину. Все для нас
Луноликая Вика
• 06 января в 13:10
Ответ дляСинди Кроуфорд
У мене білявка з волоссям до талії 185 см рост, 85 кг, айтішниця, ще й спортсменка сборной України. Дуже пишаюсь своєю дитиною.
Здоровʼя вашій зірочці і щасливої долі!
Луноликая Вика
• 06 января в 13:11
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Вас в хлопцях лише краса цікавить? В доньки достатньо капіталу утримувати всіх, житло власне має?
Капітал, повірте, достатньо))
А що з капіталом робити, впевнена - розбереться)
Луноликая Вика
• 06 января в 13:13
Ответ дляАдеКВАтная
Авторе, краса це прекрасно і я рада за вас і дочку, але. Дівчинці важливо не лише знати, що вона гарна, але й мати почуття власної цінності та хорошу самооцінку. Щоб її любили не за красу, не за витерту пилюку, хороші оцінки чи допомогу батькам вдома. Вона повинна мати непробиваєму впевненість, що вона цінна, просто фактом свого існування. Все.
Бо якщо вона красуня, але всередині страх, що вона нікому не потрібна і повинна заслуговувати любов - потім залетить від рандомного Альоши, який заробляє 3 копійки та має в анамнезі батьків-алкоголіків, пильнуйте цей момент.
Яких би помилок не наробила, ми завжди протягнемо руку допомоги)
Викасикрет• 06 января в 13:13
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну то чим погано?)
Це ж прекрасно, коли мама любить дочку?)
Коли любить, то так!
Але коли фанатіє, ідеалізує та стирає кордони між собою та дитиною, вважаючи її один цілим із собою, а не окремою особистістю, то це просто жах
Навіть, клініка, я б сказала)
Луноликая Вика
• 06 января в 13:14
Ответ дляВикасикрет
Коли любить, то так!
Навіть, клініка, я б сказала)
Не побачила у вашому прикладі такого.
Не бачу звязку із фотосесією і ототожненням із собою
Викасикрет• 06 января в 13:16
Ответ дляЛуноликая Вика
Не побачила у вашому прикладі такого.
Я ж не буду тут викладати всю історію хвороби
Так, лише короткі замальовки
На пів ставки• 06 января в 13:18
Новорічна пальма• 06 января в 13:40
Ответ дляРостки жимолости
Ни у кого, даже у вас и у меня. Невероятно красивы они сугубо для нас и семьи, не надо это вбивать в головы, во взрослом состоянии будет не очень приятно, когда окружающие правду раскроют
Ну я считаю себя некрасивой,но мне никто никогда не говорил что я не красивая.
Луноликая Вика
• 06 января в 13:44
Ответ дляВикасикрет
Так, лише короткі замальовки
То до чого тут історія «хвороби» і до речі, ви її лікар, що ви тут про хвороби пишете?
Луноликая Вика
• 06 января в 13:44
Ответ дляНа пів ставки
Моя симпатична, але ж характер - мама не горюй!)))
З когось крові поп´є...
Вогонь!
Викасикрет• 06 января в 13:45
Ответ дляЛуноликая Вика
Якщо ви не зрозуміли мій текст і про що я писала,
То немає сенсу щось додатково пояснювати
Закуйовджена життям• 06 января в 13:46
Ответ дляЛуноликая Вика
Не правда!
Любить мене і дитину. Все для нас
головне щастя. Мерилін була красуня тих часів, але була самотня. Купа красунь самі ,без сім´ї, або чіпляється непотріб. Чи гуляє чоловік.
як казала моя баба- коли давали красу- я спала,а коли щастя- я встала.
можна бути зі звичайною зовнішністю і мати велике і безмежне щастя - люблячого чоловіка, багато грошей, здорових батьків і дітей. люблячого чоловіка мати мало, для мене достаток стоїть на рівні з любов´ю.
Луноликая Вика
• 06 января в 13:59
Ответ дляВикасикрет
Я зрозуміла, що ви ставите діагнози рандомным людям і засуджуєте)
Ваша історія красномовно вас характеризує.
Що там у ваших знайомих я не знаю
Викасикрет• 06 января в 14:00
Ответ дляЛуноликая Вика
Що там у ваших знайомих я не знаю
Діагнози? - це була метафора
Луноликая Вика
• 06 января в 14:01
Ответ дляЗакуйовджена життям
Бути нещасною і некрасивою ще гірше))
Це прямо як «не в грошах щастя»
Не в грошах, правда)
Але краще плакати в мерседесі ніж в метро))
Це прямо як «не в грошах щастя»
Не в грошах, правда)
Луноликая Вика
• 06 января в 14:01
Ответ дляВикасикрет
Діагнози? - це була метафора
А подруга знає, що ви метафорично її називаєте хворою?)
Викасикрет• 06 января в 14:02
Ответ дляЛуноликая Вика
Так
Це моя кума, і я їй кажу, що у неї хвора любов до дитини, і це ні на користь ні їй, ні доньці
Закуйовджена життям• 06 января в 14:06
Ответ дляЛуноликая Вика
Бути нещасною і некрасивою ще гірше))
Це прямо як «не в грошах щастя»
Не в грошах, правда)
Це прямо як «не в грошах щастя»
Не в грошах, правда)
щастя таки в грошах)))) між грошима і коханням я виберу гроші. між грошима і владою я виберу гроші)))) я не згодна що не в грошах щастя. таки в більшості в них. красива і бідна чи звичайна і при грошах(чи некрасива)? варіант 2)))) бо з агроші можна зробити з себе принаймні симпатичну і стильну. це дорогі курорти і т.д. навіть некрасиві але багаті заміжні і дуже гарно. бо коли ти маєш статус, то в совїх кругах знайдеш пару однозначно. красива і бідна,чи красива невдаха нікому не треба. я маю красиву(дуже!) сестру. просто як ікона.обличчя,фігура. а жіночого щастя нема. чіпляється усіляке шобло.вона відшиває,і жодного достойного.з її красою можна бути жінкою шейха. Але...не родись красивою,а родись щасливою.
Луноликая Вика
• 06 января в 14:05
Ответ дляВикасикрет
Так
Вона у вас питала поради?)
Викасикрет• 06 января в 14:06
Ответ дляЛуноликая Вика
Вона у вас питала поради?)
Питає
А що вас дивує?
Чи є лише дві думки - ваша і не правильна?)))
А що вас дивує?
Луноликая Вика
• 06 января в 14:07
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я красива я щаслива))
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
Закуйовджена життям• 06 января в 14:08
Ответ дляЛуноликая Вика
Я красива я щаслива))
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
це буває нечасто. мені 46 і життя показало,що
1. Удача,щастя,везіння.
2.Гроші.
3.Краса.
краса без перших 2 не має сенсу. а перші 2 без краси прекрасно собі все буде)))
1. Удача,щастя,везіння.
2.Гроші.
3.Краса.
Луноликая Вика
• 06 января в 14:08
Ответ дляВикасикрет
Питає
А що вас дивує?
Думаю, що це вельми не по-дружньому обговорювати в негативному ключі ваших близьких з третіми особами)
Тож ніяка ви не подруга, а звичайна змія)
Викасикрет• 06 января в 14:12
Ответ дляЛуноликая Вика
На те і потрібні друзі, щоб вказати на якісь речі, що сама людина не бачить чи не розуміє
Я не обговорюю, все на рівні аноніму, тим більше, що я їй в очі говорю теж саме, і ви ж самі тему створили
А ви - не розумна тітонька)
Навіть вже не смішно читати ваші опуси
А ви - не розумна тітонька)
Навіть вже не смішно читати ваші опуси
Закуйовджена життям• 06 января в 14:26
Ответ дляЛуноликая Вика
Я красива я щаслива))
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
І з грошима порядок!)
Чому ви вирішили що має бути або/або
бо так буває рідко. візьміть наприклад собчак. яка вона некрасива,ну коняка репана. . якби вона була звичайною,на неї мало би хто подивився. а так вона при грошах,є статус .і тому заміжня,діти,купа нерухомсті,дорогі курорти, прибарахлила себе, стиліст одягнув і ніби нічого. і срати вона хоче на красу., хоча її вмий і роздягни- жаба не сцикне,бо вона дуже негарна.
Не гавкаю- но охраняю• 06 января в 15:07
Ответ дляЛуноликая Вика
Капітал, повірте, достатньо))
При бажанні мати квартиру з спортзалою і іншим, щось не розібралися, мабуть таки капітал не дозволяє)
Ответ дляМизимец
Вообще, я когда была беременная и погрузилась в эту тему, видела как другие выкладывали новорожденных детей сморщенных опухших, с подписями типа какие они прекрасные, я думала, чокнусь ли я так же😆 Но вроде нормально все, вижу и плюсы и недостатки
Аналогично) всегда объективно оценивала и внешне и таланты)
Большинство людей и детей вообще обычной внешности и немного смешно когда родители считают что краше на свете нет и все любуются их отпрыском)
Ноу коммент• 06 января в 18:24
Ответ дляЛуноликая Вика
Невже вам не має чого сказати хорошого про своїх дітей?)
Схоже, не мають.А потім пишуть про токсичних матерів, що не хвалили,не підтримували і насадили купу комплексів . Самі не кращі. А на щасливих дівчат глянеш - може й не писані красуні, зато самовпевнені.
Ноу коммент• 06 января в 18:25
Ответ дляМіняйловна
У всех!!!
Не схоже( он як власних дітей пообісрали((