Смайликівна• 06 января в 13:02
Куди можно пожалітися на цих покидьків?
Якщо на роботі тцкшне сміття не тільки співпрацивників крутять та змушують їх їхати з собою. Та ще і про рідних грубо, агресивно вимогають надати їх власні данні??? Куди можно написати про таке свавілля?
Черный Ловелас• 06 января в 13:26
Ответ дляЛенивица-красавица
Удалено администрацией...
Я прохожу службу в бригаде Советчица на должности зампотыла.
АдляВасЯникто• 06 января в 13:26
Ответ дляСтріляний птах
Удалено администрацией...
А придется милочка
Черный Ловелас• 06 января в 13:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Давайте анонимок сюда
Анонимки по блиндажам разбежались, буржуйка тухнет пора дровишки подкидать.
Antoninaya1• 06 января в 13:28
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви бачили,що на Гуляй-полі? Гонять загрядотрядом штурмувати пару хатинок.Рідні криком кричать у фб. Зітруть зараз пару тисяч за два дні,зрозуміло,що нових потрібно.Обмежено придатних теж погнали.
Теж сьогодні читала. Волосся дибки від того, що там відбувається.
Nathalie27• 06 января в 13:28
Ответ дляЯ такая наивная
ТЦК следствие войны развязанной русней
ТЦК у нас були і до війни. А ось повна безнаказанність для них при явно протиправних діях зʼявилась тільки останні 3 роки.
Nathalie27• 06 января в 13:29
Ответ дляСмайликівна
Зайшли? А як жеж! Залетіли! Усіх розштовхали, звалили з ніг!
Що за організація? Розголос був?
Бессмертный пони• 06 января в 13:31
Ответ дляNathalie27
Що за організація? Розголос був?
А мне интересно , будут ли фото/видео . Или вообще какие-либо доказательства . А то автор только синих баб лепит . А после снятия анонимов вообще уйдет в туман .
Триндичіха Байрактар• 06 января в 13:32
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
Ответ дляЧерный Ловелас
В том что тцк бьет женщин виноваты ухилянтки те которые не хотят на учет становиться. Пополучали мед образование и вместо того чтоб мобилизироваться в медроту торгуют трусами на олх.
Мобілізуватися повинні були жінки які пройшли військову кафедру та давали присягу, отримавши військове звання, але це стосується не всіх жінок з медичною освітою, хоча навіть ті яких стосується як щурота повтікало за кордон
Маска-0b9f• 06 января в 13:33
Ответ дляРомашкинная
А сміття до якого ТЦК приходить не в курсі, що в країні війна?
А нащо вам те сміття?Воюйте гідними,які революцію гідності замутили
Триндичіха Байрактар• 06 января в 13:33
Ответ дляkabatosa
Согласна! +100
Маска-0b9f• 06 января в 13:36
Ответ дляkabatosa
Ухилення від мобілізації це також прєступлєніє
Как карается?
Маска-0b9f• 06 января в 13:39
Ответ дляkabatosa
Позбавленням волі на строк до 3-х років
Вот именно!Пусть позбавляют воли решением суда,а не избиением и смертью на фронте.
Маска-0b9f• 06 января в 13:39
Ответ дляmymoly
Общественным порицанием
В виде бусика и подвала ТЦК?
Маска-0b9f• 06 января в 13:44
Ответ дляAntoninaya1
Можно ссылку?
Маска-0b9f• 06 января в 13:46
Ответ дляkabatosa
Когось позбавляють волі, а когось і на фронт
А ви би для себе гіпотетично що хотіли?Три роки тюрми чи кожну секунду чекати смерть в окопі при нелюдських умовах?