Хтомолодець? Я!• 06 января в 21:24
Після натальної карти я дізналась, що в мене нібито слабка зона здоровя
Тепер кожен симптом сприймаю як підтвердження. Як перестати жити під тиском цього прогнозу і спокійно займатися профілактикою?
Не рахую, а вважаю• 06 января в 21:26
Прочитать про самосбывающееся пророчество))) и где то было интервью цыганки шувани)))послушайте, она с закрытым лицом ржет с прихожан