Я не в теме• 06 января в 22:44
Досить про суші та пенсію. Дівчата, давайте краще хвалитися букетами
Дівчата, зайшла в топ, почитала суперечки про ’тарілочниць’, рахунки навпіл та меркантильність та пенсію😀... ну правда, скільки можна? 🙈 Давайте видихнемо і переключимося на щось справді гарне)
Зрештою, ми ж жінки й створені для того, щоб нами захоплювалися і дарували квіти. І не за рахунок навпіл, а просто тому, що ми є🩷🌺🥰
Пропоную флешмоб естетики🩷 Викладайте фото букетів, які вам дарували ваші кохані, чоловіки чи просто шанувальники. Без приводу чи на свято неважливо❣️Давайте завалимо цю тему квітами й переб´ємо ці розбірки приємними емоціями😘
Нехай тут буде красиво і по доброму
У кого який улюблений букет за останній час? Хваліться! А я почну)
Нехай тут буде красиво і по доброму
Вельшановна• 06 января в 23:17
Ответ дляЧарівна патика
Я люблю цветы, для меня это важно. Хотя здесь мода чуть другая, обычно букеты от флористов не такие огромные как принято в Украине. И цветы здесь скорее исключение на свиданиях, чем правило.
Последний красивый 🥰
Но эта орхидея пахнет , и у меня на нее аллергия ((
Я не в теме
• 06 января в 23:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну пусть эго свое порадуют , хоть чем-то
Звісно порадую , бо маю для цього всі причини 🥰 Дивно , що ви так відчайдушно намагаєтеся виставити мою радість як якусь психологічну проблему ) Краще порадуйте і ви себе хоч чимось , окрім спроб принизити незнайому людину в інтернеті !)
миссДавеча• 06 января в 23:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я создавала тему недавно - сфоткайте свой снег.. тоже похвастаться хотела?)))
a.ostroverh• 06 января в 23:20
Ответ дляВельшановна
И я их все время держу в упаковочной бумаге поэтому (
А Вам всегда flowers.ua дарят?
Это один из самых (на моей практике и по отзывам) отвратительный сервисов цветочных
Я люблю flo.lux
Вельшановна• 06 января в 23:19
Ответ дляЯ не в теме
Яке у вас різноманіття 😍
Этот букет очень красивый 😍
Видимо талантливый флорист )
Запароленое одеяло• 06 января в 23:19
Ответ дляЯ не в теме
Вы реально с приветом дама , на всю голову. Я даже не вам писала — а вы под каждую дырка затычка
Чарівна патика• 06 января в 23:20
Ответ дляЯ не в теме
Дуже люблю такі букети😍
Был ухажер который помешан именно на букетах от флористов, с лилиями. Это лучшее что в нем было как оказалось 😂
a.ostroverh• 06 января в 23:20
Ответ длямиссДавеча
Сегодня надо было)
Вельшановна• 06 января в 23:20
Ответ дляa.ostroverh
А Вам всегда flowers.ua дарят?
Я люблю flo.lux
Честно я хз что откуда )
Вельшановна• 06 января в 23:20
Ответ дляЧарівна патика
Последний красивый 🥰
Запароленое одеяло• 06 января в 23:21
Ответ длямиссДавеча
Какая связь вашего снега и моего коммента?
Я не в теме
• 06 января в 23:21
Ответ дляЧарівна патика
Ну бачите як вам пощастило , хоч естетичне задоволення від лілій отримали ))😂 Шкода звісно ,що квіти були найкращим, що в ньому було ,але це точно не привід тепер хейтити всі красиві букети навколо,як деякі ))
Не худа ні разу• 06 января в 23:21
Ответ дляЯ не в теме
Дивно як ви легко перейшли від обговорення квітів до примітивних образ про піцу
Видавати свої фантазії про те хто і за що віддасться за істину це як мінімум нерозумно)
Для мене увага це не про ціну чека чи назву страви , а про сам факт того що чоловік хоче зробити приємне. Якщо для вас куплена за замовчуванням їжа це межа мрій то я вам співчуваю( У моєму світі турбота та подарунки це норма а не привід для агресії в бік незнайомих людей. Раджу вам хоча б іноді просто насолоджуватися життям а не шукати бруд там де його немає❤️ Мені дуже шкода що звичайний букет викликав у вас стільки негативних асоціацій. Бажаю вам знайти гармонію та нарешті отримати той самий букет який заспокоїть ваше серце❤️🌺✨
Видавати свої фантазії про те хто і за що віддасться за істину це як мінімум нерозумно) Для мене увага це не про ціну чека чи назву страви , а про сам факт того що чоловік хоче зробити приємне. Якщо для вас куплена за замовчуванням їжа це межа мрій то я вам співчуваю( У моєму світі турбота та подарунки це норма а не привід для агресії в бік незнайомих людей. Раджу вам хоча б іноді просто насолоджуватися життям а не шукати бруд там де його немає❤️ Мені дуже шкода що звичайний букет викликав у вас стільки негативних асоціацій. Бажаю вам знайти гармонію та нарешті отримати той самий букет який заспокоїть ваше серце❤️🌺✨
Ви мислите стереотипами.
Ні разу мені не завидно на ваш букет.
Я завжди попереджую, не дарувати мені букети подібного виду з голландських теплиць, які треба держати у відрі на полу .
Через пару днів вони повісять голови і здохнуть.
У мене шикарні підвіконня з орхідей, рідкісних ароїдних , камелія зараз цвіте. Оце мені підіймає настрій.
Ще два пухнастих коти , і затишний ремонт.Так що серденько моє не постраждало. І я вам не заздрю ні разу.
Ні разу мені не завидно на ваш букет.
Я не в теме
• 06 января в 23:23
Ответ дляНе худа ні разу
Ви мислите стереотипами.
Ні разу мені не завидно на ваш букет.
Ой як чудово що у вас є і орхідеї і котики ) 🥰 У мене до речі теж вдома повний комплект і затишний ремонт і чудові орхідеї на підвіконнях ) А ще собака алабай та двоє пухнастих котів які обожнюють цей затишок 🥰
Чарівна патика• 06 января в 23:24
Ответ дляЯ не в теме
Вы знаете, это немного удивительно, т к в Украине я никогда не получала цветов просто так. Только на праздники. Сейчас же просто балдею от таких маленьких проявлений порадовать меня без повода.
Я не в теме
• 06 января в 23:24
Ответ дляСадова гойдалка
фото
Дуже полюбляю жовті тюльпани 😍
Я не в теме
• 06 января в 23:26
Ответ дляЧарівна патика
Повністю вас розумію , бо ці емоції справді безцінні ) Як ви влучно сказали про маленькі прояви уваги які насправді означають так багато 😍🩷
Дуже радію ,що ви зараз маєте можливість насолоджуватися цим та відчувати себе особливою 🥰
Вельшановна• 06 января в 23:28
Ответ дляЯ не в теме
Вы добрая ) ♥️
a.ostroverh• 06 января в 23:29
Ответ дляВельшановна
фото
Я розы не люблю, но это скорее всего red tacazzi , эти мне нравятся
И стоят до 2 недель обычно
Аноним НаВсеГда• 06 января в 23:29
Ответ дляВельшановна
фото
Дуже гарні букети, фантастична якість фото, дуже цікаві шпалери та неймовірний журнальний столик🤗🤗🤗
Вельшановна• 06 января в 23:29
Ответ дляa.ostroverh
И стоят до 2 недель обычно
Вы разбираетесь в сортах роз ?
Я очень люблю розы 🥰
Вельшановна• 06 января в 23:30
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спасибо ♥️
Качество фото хорошее ?) да ну ))
Столик да , обожаю его 🥰
Качество фото хорошее ?) да ну ))
Столик да , обожаю его 🥰
Я не в теме
• 06 января в 23:30
Ответ дляВельшановна
Вы добрая ) ♥️
Насправді доброта , це те що допомагає нам в такі тяжкі часи залишатися собою навіть коли навколо намагаються шукати негатив 🙏🌸 Я дуже вдячна вам за підтримку та цей теплий промінчик у коментарях🌞❤️
Нехай ваше життя буде сповнене лише приємними сюрпризами та щирими людьми поруч!)💖💐