Я не в теме• 06 января в 22:44

Досить про суші та пенсію. Дівчата, давайте краще хвалитися букетами

Дівчата, зайшла в топ, почитала суперечки про ’тарілочниць’, рахунки навпіл та меркантильність та пенсію😀... ну правда, скільки можна? 🙈 Давайте видихнемо і переключимося на щось справді гарне)

Зрештою, ми ж жінки й створені для того, щоб нами захоплювалися і дарували квіти. І не за рахунок навпіл, а просто тому, що ми є🩷🌺🥰
Пропоную флешмоб естетики🩷 Викладайте фото букетів, які вам дарували ваші кохані, чоловіки чи просто шанувальники. Без приводу чи на свято неважливо❣️Давайте завалимо цю тему квітами й переб´ємо ці розбірки приємними емоціями😘
Нехай тут буде красиво і по доброму
У кого який улюблений букет за останній час? Хваліться! А я почну)
автор Я не в теме • 06 января в 22:56
Ответ дляНе худа ні разу
Хто дарить здоровенні букети, той потім аб´юзер і б´є дівчину.
Ексепшен, якщо це назбирав на букет колектив.
Якби мені такий букет подарували - це був би маркер жлоба, як мінімум
Слухайте, ну це вже якийсь сюр Якщо подарував суші то це тарілочниця, а якщо подарував великий букет це аб’юзер та жлоб. Вам самим не смішно від такої логіки?😂
Виходить що будь-яка нормальна чоловіча увага це одразу діагноз або злочин? Дівчата, давайте чесно? Якщо вам не дарують квітів або економлять на вечері, це не означає що всі інші живуть у небезпеці, це означає що у людей просто інші стандарти та можливості)
ИзЮмрудная• 06 января в 22:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Купую сама собі і квіти, подарунки, і навіть шампанське сама для себе відкриваю вже давно. Про балують просто так, то дуже для мене фантастично, особливо в останні майже чотири роки. Але за вас авторка радію, що щє є жінки і чоловіки, хто може фізично щось подарувати. Для мене ваша тема більш сумна, ніж радісна.
Мля, а мне дарили, или засыхали, я завтыкивала в воду ставить, или кроли ели...или самое смешное-я на валентина 2 букета продала
Вельшановна• 06 января в 22:57
Ответ длямиссДавеча
Потрясающе красиво!!!
Спасибо ♥️
Я тут с краю постою• 06 января в 22:57
Ответ дляЗапароленое одеяло
Какой бред

Ну натягают вам букетов из пинтереста — и что ? Вам нечем заняться?
наверное букет , раз в жизни подарили, а вы похвастаться не даете
Море_море_я_скучаю• 06 января в 22:57
Ответ дляДама_с_коготками
этого никто еще не постил?)
Очевидно, что пользовптельница с ником из трех одинаковых букв, ещё не зашла на форум. А то удивит нас сразу)
Вельшановна• 06 января в 22:57
Ответ дляЯ не в теме
Это называется зависть )
Не ведитесь )))
Вельшановна• 06 января в 22:58
Ответ дляИзЮмрудная
Наши люди 😂
А у меня мама надергивает из букетов скромнее букетик и идет к подругам в гости 😂😂
ИзЮмрудная• 06 января в 22:59
Ответ дляВельшановна
Наши люди 😂
Я еще 4700 вторговала
Вельшановна• 06 января в 22:59
автор Я не в теме • 06 января в 22:59
Вельшановна• 06 января в 22:59
Ответ дляИзЮмрудная
Я еще 4700 вторговала
😂😂😂👏👏👏
Мэри Попкинс• 06 января в 22:59
Ответ дляЯ не в теме
Мне просто интересно....
70% киева живет в стандарных двушках 80годов. Вы думаете там живут мужчины зарабатывающие от 5 до 10 тыс на букет?
Что вы ожидаете от темы?
Завидуйте мне, моя жизнь удалась а вы лохушки?
автор Я не в теме • 06 января в 23:00
Ответ дляВельшановна
фото
Розкішно😍
ИзЮмрудная• 06 января в 23:00
Ответ дляВельшановна
😂😂😂👏👏👏
И можете ржать, мне лучше пару палочек вкусной колбасоньки, чем цветы
Не худа ні разу• 06 января в 23:00
Ответ дляЯ не в теме
Ні, це ви мене насмішили. Як можна радіти увазі у вигляді суші. Дарити їжу? Та нехай це просто буде куплене за замовчуванням.
Може ви і за піцу з Сільпо віддастесь?
Мальдивирую• 06 января в 23:01
Я не помню когда мне цветы дарили в последний раз)
Библиотекарь• 06 января в 23:01
Ответ дляМожу брикнути
Свечечки у вас такие красивые ) поделитесь, плиз, где покупали
Такого типа, на иносайтах в разделе дом. Конкретно уже не помню, я много чего покупаю.)
ИзЮмрудная• 06 января в 23:01
Ответ дляВельшановна
😂😂😂👏👏👏
А один букетик с др, я под пакетами нашла аж 16 сентября😂
автор Я не в теме • 06 января в 23:01
Ответ дляМэри Попкинс
Мне просто интересно....
Что вы ожидаете от темы?
Дівчата, ну до чого тут статистика по двушках вісімдесятих років? Хіба те де живе людина забороняє їй бути щедрою та робити приємне своїй жінці? Я нічого не очікую від теми окрім простої краси та позитиву в цей вечір🌺❣️
Все і одразу• 06 января в 23:01
Не выходит из головы бабушка с внучкой- подростом (ВПО), пришла просить в благодийный фонд- не себе, внучке.
Прокладок бы, помимо одежды. И зонтик.
не идет с головы, что- то вспомнилось ярко на фоне увесистых букетов
Вельшановна• 06 января в 23:02
Ответ дляИзЮмрудная
Мне бы тоже , но это растижопа потом 😂😂
ИзЮмрудная• 06 января в 23:03
Ответ дляВельшановна
Мне бы тоже , но это растижопа потом 😂😂
Пох, хай себе😂
Мэри Попкинс• 06 января в 23:03
Ответ дляЯ не в теме
Еще раз... сколько должен зарабатывать мужчина чтобы своей женщине дарить букет за 5-10 тыс? Это не позитив блин... это плюнуть в толпу называется.
Вельшановна• 06 января в 23:03
Ответ дляИзЮмрудная
Класс 😂
автор Я не в теме • 06 января в 23:04
Ответ дляНе худа ні разу
Може ви і за піцу з Сільпо віддастесь?
Дивно як ви легко перейшли від обговорення квітів до примітивних образ про піцу Видавати свої фантазії про те хто і за що віддасться за істину це як мінімум нерозумно)
Для мене увага це не про ціну чека чи назву страви , а про сам факт того що чоловік хоче зробити приємне. Якщо для вас куплена за замовчуванням їжа це межа мрій то я вам співчуваю( У моєму світі турбота та подарунки це норма а не привід для агресії в бік незнайомих людей. Раджу вам хоча б іноді просто насолоджуватися життям а не шукати бруд там де його немає❤️ Мені дуже шкода що звичайний букет викликав у вас стільки негативних асоціацій. Бажаю вам знайти гармонію та нарешті отримати той самий букет який заспокоїть ваше серце❤️🌺✨
Мейк-ап форева• 06 января в 23:04
Ответ дляБиблиотекарь
фото
Ой, а звідки такі підсвічники, скажіть, будь ласка
Вельшановна• 06 января в 23:04
a.ostroverh• 06 января в 23:05
Ответ дляПеремелица
Давно ничего не покупала и не дарили
Хочется уже весны, чтобы все цвело, пахло и было много цветов
Ооо
Я сегодня смотрю на свой хвойный, стоит, зараза, а хочется уже тюльпанов
Жёлтых

Для цветов в доме мужчина не обязателен вообще
Вельшановна• 06 января в 23:05
Ответ дляa.ostroverh
Ооо
Жёлтых

А что это за ягоды ?