Накладні мюслі• 07 января в 04:29
Сама готовлю и экономлю много денег в месяц
Раньше поход в магазин и кошелек пустой.А сейчас могу отложить.
А_мій_самий_самий• 07 января в 12:12
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
620 гривен обрезь лосося
Герцогиня• 07 января в 12:14
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мені потрібно щодня, при тому, що я маю картоплю, цибулю, цілий підвал консервації. Хліб, молоко, сметана, масло, ковбаса, сир, щодня щось потрібно, я не люблю їсти те, що зготувала три дні назад, або тижневий хліб. Щодня потрібно щось підкупляти, будь то печінка, риба, овочі свіжі, зелень
От якщо викинете з вашого раціону масло, сметану, ковбасу і сир твердий або напівтвердий, замінете курятиною, знежиреним творогом, то витратите менше грошей і здоровіше будете.
Уси Пуси• 07 января в 12:15
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ви розумієте, що можна і хліб цукром посипати і розказувати, що ти не ходиш в магазин і економна, можна на кістках для собак зварити холодець, потім суп і розказувати, що я харчуюсь щодня м´ясом, можна купити мішок муки і галушки на воді робити і їсти рік, не ходити у магазин. Кожному своє. Можна обійтися без всього. Але хіба то життя? Це ж виживання
Вы внимательно прочитали о чем тема автора?
Счастье_же_вот_оно• 07 января в 12:15
Ответ дляГерцогиня
ОО. давайте не будемо про магазинну курятину і знежирений магазинний сир, я таке лайно хімічне не їм і родині своїй не даю
Счастье_же_вот_оно• 07 января в 12:16
Ответ дляУси Пуси
Звичайно, а ви уважно читали про обрізі і каркасики курячі?
Уси Пуси• 07 января в 12:18
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Каждый может делать так, как удобно ему. Ни, ни автор никого не принуждаем).
Она просто написала общеизвестную истину - готовить самой дешевле, чем пользоваться общепитом.
А я дописала от себя - реже ходить в магазин - это экономия. Вот и все.
С чем именно из этого вы не согласны?
Бува і таке• 07 января в 12:18
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Та автор тролль
Ни одного вменяемого ответа
Уси Пуси• 07 января в 12:19
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нет невнимательно.
Ее тема как раз об экономии и выживании.
Если вам это не интересно - то зачем вы здесь?
Уси Пуси• 07 января в 12:19
Ответ дляБува і таке
Та автор тролль
Ни одного вменяемого ответа
А в чем ее троллинг?
Герцогиня• 07 января в 12:21
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Скільки зайвой ваги у родини що гарно жирненько домашнім харчується?
Бува і таке• 07 января в 12:26
Ответ дляУси Пуси
А в чем ее троллинг?
Ее спрашивают, что конкретно едите, какой рацион на 4 человека? Она - у меня подвал и морозилка
То обрезки с лосося на бутеры, то караси по 50 грн, то у меня борщик и подлива, то мука и олия
Видно человек выдумывает на ходу
Какие цифры, сколько экономит - молчит. Не знаю в чем подвох
Видно человек выдумывает на ходу
Слоник-тоник• 07 января в 12:28
Ответ дляБува і таке
Видно человек выдумывает на ходу
Тому що на завданні, але працює топорно. Глянула заради цікавості ціни на карася 150+/-30.
Бабулька• 07 января в 12:30
Ответ дляГерцогиня
Ші порахував. З урахуванням норми білка та вітамінів. Продуктовий кошик на тиждень (сім´я з 3 осіб)
Ціни вказані середні по Україні на січень 2026 року (з урахуванням інфляції).
Білки (основа)
Яйця (30 шт): ~150-180 грн (дешеве джерело чистого білка).
Курячі стегна/гомілки (3 кг): ~300 грн (дешевше за філе, соковитіші).
Куряча печінка (1.5 кг): ~140 грн (рекордсмен по залізу та вітаміну А).
Сир кисломолочний (1 кг): ~150 грн.
Сочевиця/Квасоля (1 кг): ~70 грн (найдешевший рослинний білок).
Крупи та складні вуглеводи
Вівсянка (800 г): ~35 грн.
Гречка (1 кг): ~45 грн.
Ячна крупа/Пшенична (1 кг): ~20 грн (дуже дешево і корисно).
Картопля (3 кг): ~60 грн.
Овочі та фрукти (вітаміни)
Капуста, морква, буряк, цибуля (разом 5 кг): ~120 грн.
Яблука (2 кг): ~50 грн.
Олія соняшникова (0.5 л): ~35 грн.
Білки (основа)
Сир кисломолочний (1 кг): ~150 грн.
Крупи та складні вуглеводи
Вівсянка (800 г): ~35 грн.
Гречка (1 кг): ~45 грн.
Картопля (3 кг): ~60 грн.
Овочі та фрукти (вітаміни)
Яблука (2 кг): ~50 грн.
Олія соняшникова (0.5 л): ~35 грн.
Де, в якому магазині ШІ бере сир по 150грн?? Я побіжу куплю
Може, 250? По 150 тільки в ’фермерських’ точках, де він не з молока - я тестувала і не тільки я
Уси Пуси• 07 января в 12:36
Ответ дляБува і таке
Видно человек выдумывает на ходу
А вам зачем прям цифры?
Вы разве не согласны, что самой готовить дешевле чем кулинария или полуфабрикаты?
Петриківна• 07 января в 12:38
Ответ дляУси Пуси
А вам зачем прям цифры?
А самой выращивать так и вообще максимальная экономия!
Уси Пуси• 07 января в 12:39
Ответ дляГерцогиня
А какая разница? Разве тема о диетах и фигурах?
Уси Пуси• 07 января в 12:40
Ответ дляПетриківна
Конечно. Кто имеет возможность - так и делает. Или для вас это тоже спорный вопрос?
Бува і таке• 07 января в 12:42
Ответ дляГерцогиня
Білки (основа)
Сир кисломолочний (1 кг): ~150 грн.
Крупи та складні вуглеводи
Вівсянка (800 г): ~35 грн.
Гречка (1 кг): ~45 грн.
Картопля (3 кг): ~60 грн.
Овочі та фрукти (вітаміни)
Яблука (2 кг): ~50 грн.
Олія соняшникова (0.5 л): ~35 грн.
Білки (основа)
Сир кисломолочний (1 кг): ~150 грн.
Крупи та складні вуглеводи
Вівсянка (800 г): ~35 грн.
Гречка (1 кг): ~45 грн.
Картопля (3 кг): ~60 грн.
Овочі та фрукти (вітаміни)
Яблука (2 кг): ~50 грн.
Олія соняшникова (0.5 л): ~35 грн.
Цены какие-то топорные
В 2 раза выше берите
Яйца десяток 80-90 грн стоят
В 2 раза выше берите
Яйца десяток 80-90 грн стоят
Петриківна• 07 января в 12:43
Ответ дляУси Пуси
Нет конечно, просто автор ну сама капитан очевидность.
Бува і таке• 07 января в 12:43
Ответ дляУси Пуси
А вам зачем прям цифры?
Нет, не всегда
У меня выходит дороже готовить из нормальных продуктов
Герцогиня• 07 января в 12:45
Ответ дляБува і таке
Та автор тролль
Ни одного вменяемого ответа
Вона відповідала на всі питання поки не пішла на роботу.
Уси Пуси• 07 января в 12:46
Ответ дляБува і таке
Нет, не всегда
Не прикалывайтесь.
Если есть в ресторане нормальные продукты будет дороже. Как бы по простой логике - что общепит тоже должен где-то взять продукт и плюс за работу заплатить тому, кто его приготовил.
А если вы хотитите сравнить самоприготовленную аргентинскую говядину и бендерики из какой-то элики - то это странно
Бува і таке• 07 января в 12:47
Ответ дляГерцогиня
С одной на другую
миссДавеча• 07 января в 12:58
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Раз в неделю то ладно, но как вы умудряетесь раз в 2 недели?
Кишмишная Мая• 07 января в 12:58
Ответ дляРубаю олівлє
Круто, меня хватает только на борщ, на выпечку уже нет сил и времени.Ну и ещё чувство несправедливости что зарабатываю больше чем муж, а стою ещё у плиты.
Мені допомагають комбайн, тєстомєс, шинковалка
Герцогиня• 07 января в 13:08
Ответ дляБува і таке
Цены какие-то топорные
В 2 раза выше берите
Яйца десяток 80-90 грн стоят
В 2 раза выше берите
Яйца десяток 80-90 грн стоят
Яйця у Варусі зараз по 50 грн другий сорт. Вище було питання про ціну на сир, то там згодна, дешевше ніж 200 грн за кг не купиш, але стегна чи гомілки за акцією по 85 купити не проблема.
миссДавеча• 07 января в 13:08
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Потому, что сейчас многие на этом форуме не в Украине.
За границей нет такой большой разнице в цене между полуфабрикатом и просто отдельными ингредиентами.
Так дело не всегда в цене. Я когда готовлю сама - знаю что я туда кладу, и даже если по деньгам получается так же, то в качестве огромная разница.
Бува і таке• 07 января в 13:11
Ответ дляГерцогиня
Гомілками сильно не наешься
Вчера 1 кг на ужин утоптали с мужем, а к этому еще салат шел (кг в сыром виде)
А яйца беру XL они выгоднее гораздо и больше чем обычные
Герцогиня• 07 января в 13:15
Ответ дляБува і таке
Гомілками сильно не наешься
Відповідь ШІ: Мій розрахунок для меню:
На один прийом їжі (обід або вечеря) я закладав 2 гомілки на дорослу людину.
Вага порції (сирої): ~250 г.
Вага м´яса (їстівної частини): ~170–180 г.
Кількість білка: ~32–36 г білка з однієї м´ясної порції.
Вага порції (сирої): ~250 г.