Люблю кетчуп• 07 января в 13:20

Аденоїди

Хто видаляв дітям аденоїди підкажіть де краще це зробити? Мені здається, що державні лікарні надійніше ніж приватні. Охматдит, інститут на зоологічній? Я так розумію, запис туди доведеться чекати довго? Але ми і не поспішаємо, лор сказав в плановому порядку. Поділіться своїм досвідом, де робили? Коли виписують додому? Як проходить процес відновлення?
Щас ухожу• 07 января в 13:24
В детстве девочке рядом удаляли. Она двое суток лежала пластом и плакала от боли. Мама от неё не отходила.
автор Люблю кетчуп • 07 января в 13:26
Ответ дляЩас ухожу
Мене цікавить теперішній час, а не те, що було колись.
Найщасливіша• 07 января в 14:02
Детям удаляли в гос. Нашла хорошего врача и все, и гораздо дешевле и качественней. Рекомендовали обычным способом, а не лазером, так надёжней. По Киеву не подскажу, другой город.
автор Люблю кетчуп • 07 января в 14:24
Ответ дляНайщасливіша
Я помоніторила ціни в приватних клініках, то трохи в шоці. А звичайний спосіб це який? Бо в приватній нам пропонували шеймером видаляти.