из_под_тишка• вчера в 03:18

Чому баби такі дури бувають, бувша мого теперішнього подзвонила

Лежу вже і три години про це думаю)))
Ну от що повинно бути в жінки в голові щоб страждати такою хєрньою, розповідати мені який він нєгадяй і щоб я з ним не звʼязувалась. Якщо шо вона мене в очі не бачила.
Навіть не знаю що мені робити з цією інформацією і з цією ситуацією
автор из_под_тишка • вчера в 09:32
Ответ дляСонячний день
Можно быть из села и за 50+, и быть Человеком, настоящей Женщиной, а не той, что безграмотно пишет, обгаживая бывшую женщину за её же возраст и её боль. Вы начали, мы продолжили, а йух с вами закончит.
Тему сохраните, пригодится не звонить следующей даме его сердца.
А нам доказывать не надо, таких как вы, мы на Советчице видели и читали не раз: создали эту тему, а потом прибежите плакаться, как он вас променял на новую.
Ви вже третю сторінку мені шось « втираєте» з ваших фантазій, для чого?
Мені ви не цікаві зовсім
Психологічка• вчера в 09:32
Ответ дляиз_под_тишка
Кому?
Блін, бабі 52 роки чи 53, вже б мав якийсь розум бути в голові
А вашому судженому скільки років?
Море Щастя• вчера в 09:34
Ответ дляНе будь КакСвета
Тобто, намагання вкусити підтверджене?
Залишається питання - чому, чому таке бажання?
Тому, що автор неприємна людина. Це я так, дуже делікатно написала. Вона після першого ж мого допису, показала весь свій огидний рівень.
Чомусь у вас не виникло питання, чому у автора таке бажання виникло, створити тему, назвати ту жінку дурою та обговорювати її в принизливому тоні.
Міні-бікіні• вчера в 09:52
Ну про свого колишнього мені є що розповісти. Причому, так просто там не розгледиш його сутність. Ззовні - нормальний мужик. Навіть може здатися гарним. Не палить, не п´є, агресії не виявляє, говорить розумні речі... Але, принаймні щодо мене і жінки, що була після мене, він вдіяв як гівнюк.
Але попереджати незнайому мені жінку... А навіщо? Точніше: та жінка, що була після мене, то та знала, бо була свідком його вчинків щодо мене і, вірогідно, ще й сама участь в цьому брала. А наступні... Я їх зовсім не знаю, а вони мене не питали.
автор из_под_тишка • вчера в 09:54
Ответ дляМіні-бікіні
Ну от справа в цьому, він може виявитися будь ким і проявитись будь як, але для чого мені її « авторитетна « думка?
Околовита• вчера в 09:55
я б теж з задоволенням попередила ’теперешню’ мого колишнього чоловіка. В перший рік він дуже красиво стелить, а потім розкривається... Просто знищує емоційно, фізично.. Нікому не побажаю пережити того насильства, яке було в мене. Дуже прикро, що мені ніхто не розказав про нього, хоча знаки були, на які я закривала очі. Такий вже не зміниться.

Треба просто дивитись не через рожеві окуляри на таких.
Околовита• вчера в 09:56
Ответ дляиз_под_тишка
якщо вам щось розказали - просто звертайте увагу на знаки. Далі то ваше рішення і ваш вибір.
Барабан для дорослих• вчера в 09:59
Ответ дляШиворот Навыворот
Ой,куча баз сейчас платных,я вас прошу.
🤣ви думаєте, якась жінка 53 років буде шукати бази?
Тролиця авториця от і все
Барабан для дорослих• вчера в 10:00
Ответ дляиз_под_тишка
Ні, попросила доньку подивитися в нього в телефоні
Чию доньку і в кого в телефоні?
автор из_под_тишка • вчера в 10:00
Ответ дляБарабан для дорослих
Тролиця авториця от і все
Я думаю що якщо протерти очі то можна знайти відповідь на це запитання
автор из_под_тишка • вчера в 10:01
Ответ дляБарабан для дорослих
Чию доньку і в кого в телефоні?
Свою доньку в колишнього в телефоні, наче, логічно можна додуматись
Міні-бікіні• вчера в 10:01
Ответ дляиз_под_тишка
Ну, скажімо так: я б докладала зусиль аби попередити, якби колишній був би реальним аб´юзером. Бо цих покидьків одразу не розгледиш, а лиха вони можуть заподіяти багато. А все інше... То всі ж дорослі люди. Якщо когось цікавить історія якогось мужика у викладенні точки зору колишньої, то можна спитають. Якщо не цікавить, то також не бачу сенсу її викладати. Але, як і з точкою зору щодо колишнього, це моя суб´єктивна думка.
Барабан для дорослих• вчера в 10:02
Ответ дляиз_под_тишка
Я думаю, якщо заблокувати номер, то він не буде вам надокучати.
автор из_под_тишка • вчера в 10:02
Ответ дляБарабан для дорослих
А хто мені надокучає?
Барабан для дорослих• вчера в 10:05
Ответ дляиз_под_тишка
А хто мені надокучає?
У вас провали в пам´яті?
Флюорография гуся• вчера в 10:07
Ответ дляиз_под_тишка
Ну вона твереза була по голосу, але я вирішила що вона просто не дуже адекватна
От интересно, что ж она такого про него рассказывает? Что он делал такого нехорошего? Я так понимаю, у них ещё и общие дети
автор из_под_тишка • вчера в 10:11
Ответ дляФлюорография гуся
Так двоє. Ой, та що він там робить то таке, я на самі слова взагалі уваги не звертаю.
Рву и мечу• вчера в 10:39
Ответ дляиз_под_тишка
Головне щоб ви знайшли 50 річного незайманого який ще від маминого молока не обсох
Только два возможных варианта рассматриваете?
Сколько Вам лет?
Почему он бросил жену и детей?
автор из_под_тишка • вчера в 10:39
Ответ дляРву и мечу
Сколько Вам лет?
Почему он бросил жену и детей?
Ви хочете зробити мені свій аналіз моєї персони про який я вас не просила?
Рву и мечу• вчера в 10:42
Ответ дляиз_под_тишка
Анализ - услуга платная. А мы тут просто трындим.
Пухнасті штани• вчера в 10:55
Чоловіки в дефіциті.
Автор,тримайтесь,бо заберуть.
Будете у клубі попереджувальниць:)
Шиворот Навыворот• вчера в 11:09
Ответ дляБарабан для дорослих
Тролиця авториця от і все
Позвонила менту знакомому,да и всё. Можно подумать, в 53 года мозги усыхают и нет знакомых.
Автор троль,тут согласна
Гореотума• вчера в 11:09
Ответ дляНе кую, не мелю
У меня такое было.
Но не звонила, а ВКонтакте (тогда он еще был) написала мне целую простынь про то, какой он негодяй, предупреждала
сбылось?или с вами он’ другой’
Рву и мечу• вчера в 11:10
Ответ дляПухнасті штани
Чоловіки в дефіциті.
Автор,тримайтесь,бо заберуть.
Будете у клубі попереджувальниць:)
Всегда. Подчеркиваю: всегда! нужно в морозилке иметь мороженую курицу . Особенно когда мужик с ненадежным прошлым, как у автора
автор из_под_тишка • вчера в 11:12
Ответ дляРву и мечу
А ви звідки знаєте яке минуле в цього чоловіка?
Чу Ча• вчера в 11:21
Ответ дляиз_под_тишка
Як ведуться то інше, я б в житті б не послухала людину яку я взагалі не знаю, поняття не маю хто вона, для чого мені її нічні поради?
Я вже мовчу про те де вона мій номер взяла
И Правильно делаете его отношение с ней - это одно с вами это другое
Чу Ча• вчера в 11:25
Ответ дляиз_под_тишка
Потому что она до сих пор считает его своей собственностью. Бывшая моего мужа прибежала ко мне на разборки когда я была беременной а они уже были разведены четыре года. Полезла драться. При этом она сама жила уже с мужиком с которым трахалась собственно говоря и в браке.
Чу Ча• вчера в 11:26
Ответ дляОколовита

С вами были такие отношения с кем-то другим будут по-другому.
Чу Ча• вчера в 11:28
Ответ дляМіні-бікіні
Это называется совать нос в чужие отношения
Марс атакует• вчера в 11:40
Ответ дляЦібаФу
Так может не со зла? У меня есть знакомые, там правда они молодые, но все же. Женился на хммм короче весь район ту подругу перетаскал уже, и общий знакомый просто рассказал, что мол, смотри внимательно, это не для семьи человек. Так теперь враг. А они развелись все таки, шлюхи не меняются. Может и тут что-то не то? Ну хз
Ну если он своей жене после этого жизни не давал с подозрениями , оскорблял и тп, то может развелись они именно из-за этого. Знакомый не просто рассказал, а внёс зерно раздора.