🔥 Штурмова група намагається висадитися на танкер «Маринер», який переслідує Берегова охорона США, – росЗМІ.
▪️Після того, як США намагалися перехопити цей венесуельський танкер в Атлантичному океані та видали ордер на його арешт, судно змінило прапор і реєстрацію на російську, отримало назву Marinera і стало ходити під державним прапором росії, з припискою в Сочі.
▪️росія просила не чіпати танкер, навіть вивела в Атлантику підводний човен і кілька кораблів ВМФ, щоб не допустити захоплення американцями танкера.