Конотопська відьма• 07 января в 15:14
Порекомендуйте уход за проблемним обличчям підлітку
Шкіра комбінована, багато чорних цяток
Ліплю вареники• 07 января в 15:17
вже тут радила. червона серія Акне аут. Феноменально. ні прищів,ні чорних цяток.забули про косметологів.купу баночок.лікарів і таблетки.2 роки обличчя чисте. 16 років
на пробу брали таке.
на мейк апі дешевше. тепер беремо пінку і червоний лосьон . крем нам не треба. все працює
цераве,ля рош, та ін.не допомогло.купа баночок,гроше йна засоби і лікарів
на пробу брали таке.
мегамоСГ• 07 января в 15:23
Ответ дляЛіплю вареники
на пробу брали таке.
Вы серьезно? Состава нет, даже активы не указаны, на фото люди с акне 3 степени, которое требует медикаментозного лечения- это прям огромные редфлаги! Ну вы же маркетинг бренда, как можно так тупо лажать??? Или все за вас мейкап должен делать???
Ліплю вареники• 07 января в 15:25
Ответ длямегамоСГ
ви сліпа???? я беру на мейк апі. є склад на кожній баночці. купуйте в аптеці))))очі роззуйте. нам не допомогли і медикаменти.2 роки бігань по лікарях.десятки банок. і вуаля0)акне аут і у доні чисте обличчя. ви почитайте відгуки на мейк апі))) я навіть тут радила і люди писали що допомогло. основний склад не кислоти,а активний кисень)))
мегамоСГ• 07 января в 15:26
Ответ дляЛіплю вареники
А вы даете рекламу непонятного бренда. Работайте лучше.
мегамоСГ• 07 января в 15:28
Ответ дляЛіплю вареники
Та вы шо, активный кислород! Ну это ж сразу всё объясняет. Должно помочь, раз обещали. Становлюсь в очередь.
Ліплю вареники• 07 января в 15:28
Ответ длямегамоСГ
непонятній бренд зробив зі страшного обличчя лялю моїй дочці.також дорпомгло дітям куми і дітям співробітниць)))) я знаю про що говорю. бо я замахалася платити за консультації,аналізи,дорог укосметику без жодного результату. акне аут це маст хев.і хоч всеріться)))
мегамоСГ• 07 января в 15:33
Ответ дляЛіплю вареники
Лапуль. Акне, как фото того набора, не лечится активным кислородом. Это доказательная медицина.
Просто ваши дети стали регулярно умываться продуктами, которые вы продаете. Для этого подходит любая система ухода в любом бюджете.
А вообще бренд бы засудить за использование этих фото. Это же прямое вранье.
Дякую_аж_підскакую• 07 января в 15:43
Ответ длямегамоСГ
Она в каждой теме
Котя_люлю• 07 января в 15:45
Ответ дляЛіплю вареники
на пробу брали таке.
Дочери очень сильно сушили эти средства, в лосьоне спирт + кислоты, кожа аж слазила, вроде старое подсушивает, но новые воспаления продолжали лезть.
мегамоСГ• 07 января в 15:46
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Она в каждой теме
Так может в блок пора??