Сарафанное радио• 07 января в 15:42
Смешно и грешно, что делать
Новый котел нае сегодня, выключил горелку посреди того, как я мылась и не включился снова. В сервисном центре опять сказка про плохую тягу, тягу проверчли много раз, все в норме. Куда идти, в суд что ли?
Сарафанное радио
• 07 января в 16:06
Ответ дляЗавжди з рушником
Газ вимикається? Ви в квартирі чи приватному будинку?
Нет, квартира
Сарафанное радио
• 07 января в 16:07
Ответ дляЗавжди з рушником
Ошибки никакой нет
Завжди з рушником• 07 января в 16:08
Ответ дляСарафанное радио
Нет, квартира
В нас автоматика почала підводити через багато років. Явно щось не те. Майстра не викликали?
Сарафанное радио
• 07 января в 16:08
Ответ дляЗавжди з рушником
Да, по телефону опять про тягу выслушала
Завжди з рушником• 07 января в 16:09
Ответ дляСарафанное радио
Він має прийти і перевірити, по телефону то не розмова.
Завжди з рушником• 07 января в 16:11
В квартирі стояв ромстал, було індивідуальне опалення і нагрів води. Потухати почав, не вмикатись, через 15 років користування