Завжди з рушником• вчера в 21:00
Есть смысл читать книги, которые "важно знать для всеобщего развития"
если они мне откровенно скучны?
Дружная семейка• вчера в 21:02
Смысл есть читать и пробовать понять. Какие-то книги для того, чтобы отвлечься. Какие-то для других целей.
Папобус• вчера в 21:02
Какие конкретно книги? Некоторые считают обязательным к прочтению бред бредовый
Білий Лосик• вчера в 21:03
Я бы не страдала. Не вращаюсь в таких кругах где все эти познания могли бы пригодится для поддержания беседы)
Встидаюся запитать• вчера в 21:03
Нема. Читання книг зараз - це чисто дозвілля. Якщо воно Вам не заходить, то нічого себе мучити.
люблю_тортики• вчера в 21:06
Ну хотя бы иметь общее представление. Я никак Илиаду не осилю и за ней Улисса Джойса - мне не скучно, мне реально сложно. Но хрестоматийно я в курсе событий и значения произведений, лаже какие то цитаты узнаю.
Вопрос ваших приоритетов, какое именно вам нужно развитие.
Лгин• вчера в 21:17
Ответ дляГитта Ягг
Есть. Хотя бы для того, чтобы не писать «для всеобщего развития».
чи не занадто багато зусиль для одної фрази, яку автор використає раз в 5 років
Жена_КотораяСтена• вчера в 21:18
Не силуйте себе.
Хоча я їх читаю чисто з людського інтересу, що людям подобається, що подобалося в певний історичний період, що важається проривом у літературі на той момент. Але не прямо муки. От поезія для мене - тортури, тому я її собі дозволила не читати.
Жена_КотораяСтена• вчера в 21:19
Ответ дляlilul990
Я чесно кажучи хотіла би стерти собі пам´ять після прочитання класики української Жовтий князь. Це не те шо для дітей, не кожен дорослий таке витримає
Вам лише література про рожевих поні показана
Якось так і живу• вчера в 21:19
Никакие книги не помогут ’общему развитию’. Для этого нужно читать не конкретные книги, а много разных из разных областей знаний. Интеллект нельзя ’выучить’, это должно быть органично, с удовольствием, тогда что-то запомнится.
Успокойся_Успокойся• вчера в 21:25
Дивлячись, яке у вас коло спілкування. Взагалі, класику читають, мистецтво, історію вивчають, щоб було про що спілкуватися з людьми, так би мовити, на загальні теми. Не тількі ж про погоду говорити.
Fashion_besties• вчера в 21:25
Ответ дляГитта Ягг
Она же поделится прочитанным на советчице, так произойдет и всеобщее развитие с интеллектуальным коитусом
120-120-120 (не худею)• вчера в 21:26
Тю, нашо щас те книги читать? Я лучше в тик ток или советчицу позалипаю. Главное вообще уметь читать! Скоро нам ИИ все будет делать и читать за нас.
Барбітта• вчера в 21:28
Тепер більш зрозуміліший рівень експерток і їх життєві цінності
і чому порадниця так виглядає
Жена_КотораяСтена• вчера в 21:29
Ответ дляlilul990
У нас вся програма по літературі починаючи з 7 класу - смерть, страждання, вбивства, розстріли...
А ви окрім української літераттури 19 століття 20 років тому в школі щось читали?
Жена_КотораяСтена• вчера в 21:30
Ответ дляlilul990
Реалізм гі де мопассана мені подобається. Про звичайне життя без соплєй
Тоді почитайте Загребельного.