Ранковий базар• 07 января в 21:08
Как вы относитесь к перекусам?
это ли нормальная часть рациона или признак того, что с основными приемами пищи что-то не так?
Дюймовочка• 07 января в 21:13
Коли хочу схуднути - перекуси геть. При нормальному раціоні від сніданку до обіду і вечері їсти не хочеться.
Душа компанії• 07 января в 21:16
Нормально відношуся.
Для мене перекус це яблуко або йогурт.
Ну не всі можуть їсти тільки тричі на день.
Для мене перекус це яблуко або йогурт.
АфродитаПетровна• 07 января в 21:29
Я на дієті категорично проти перекусів, для мене це лишній мозго…б і взагалі чуть не розлад харчової поведінки. Нічим добрим воно не закінчується ніколи
АфродитаПетровна• 07 января в 21:30
Ответ дляДюймовочка
Абсолютно підтримую
Грамотний хвіст• 07 января в 21:35
Я не люблю їсти багато. Яєчко, шматочок, пару ложок. Не люблю відчуття повного шлунка.
Але надовго цієї кількості не вистачає.
Мандолина Бу• 07 января в 21:38
Каждый сам решает для себя, мне больше нравится съесть за 3 приема пищи, но больше, чем это растягивать на несколько приемов.