Мій не такий• 07 января в 21:52
Купила електронну читалку, а все одно тягне до паперових
Як ви звикаєте до електронних книг, чи так і читаєте в двох форматах?
Аноним_1857• 07 января в 21:52
Читаю в двох форматах. Вдома з паперу, а в машині або коли йду у справах і розумію, що можливо буду чекати, беру електронну.
Меня много• 07 января в 21:54
Я з телефону читаю.
Незручно паперові через формат книги (-/+1000 стор) і шрифт :(
Жерица ночи• 07 января в 22:00
Я забыла когда бумажную книгу в руках держала. Мне она удобнее конечно, но не реально уже их доставать и читаю я много. Сейчас уже частично на аудио перешла, потому что времени и свободных рук не много
Моль Моллівна• 07 января в 22:13
читаю дуже багато, тому єлектронна книгжка то спасіння. Зручно, можна одразу і багато закачать, брать з собою у відпустку, раніше коли їхала на відпочинок пів сумки з речами займали книжки )) тепер все набагато простіше. І не всі книжки сожна знайти в продажу (бо я пасусь в бібліотеці), а куплять - то мені нирку потрібно було б продати щоб я могла купити все що читаю і хочу прочитать )
Хоча ломка була важка, але з часом втяглася і знайщла багато ’+’
Ноунэйм• 07 января в 22:23
Все зависит от качества электронной книги
Бюджетные, средние и топовые варианты очень сильно отличаются
Бува і таке• 07 января в 23:01
Особисто я з появою електронки, перейшла на неї. Окрім інших плюсів, які вище згадували, для мене ще важливо те, що я її спокійно а темряві перед сном читаю і прямо з нею засинаю.
Знаю тих, хто читає і так, і так. Наприклад, вдома паперові, а електронну беруть з собою у поїздки для економії місця
Ліплю вареники• 07 января в 23:04
Вопрос привычки. Много лет читаю электронные книги. Чаще с телефона, потому что он всегда со мной.
Недавно в руки попала бумажная, так аж некомфортно было - шрифт не настроить, фон не изменить, страницы норовят закрыться. В итоге скачала и дочитала в электронном виде.
Я не тону• 07 января в 23:11
Ответ дляНоунэйм
А какую посоветуете? Сейчас как раз выбираю себе на подарок.
Ліплю вареники• 07 января в 23:24
Ответ дляЯ не тону
Kindle Paperwhite
Все будет, но потом• 07 января в 23:25
я вже більше 10 років з електронною. як тільки вона в мене зʼявилась, про паперові забула. тобто я їх люблю полистати, пороздивлятись, але читати зручніше електронку
Все будет, но потом• 07 января в 23:25
Ответ дляЛіплю вареники
Kindle Paperwhite
і в мене така. дуже подобається. особливо підсвітка. вже майже 13 років працює
Я не тону• 07 января в 23:25
Ответ дляЛіплю вареники
Kindle Paperwhite
Їх чомусь проблема купити в магазині, тільки в інтернеті. Думала покет бук брати, але може ризикну через інтернет.
Ліплю вареники• 07 января в 23:38
Ответ дляЯ не тону
Потому что Амазон не продает в Украину нормально. Я заказала международную версию с прямой доставкой в Украину. За месяц заказ так и не отправили. Плюнула, отменила заказ и оформила наново через посредника.
А у нас продают только ввезенные так же в серую.
Я не тону• 07 января в 23:39
Ответ дляЛіплю вареники
А потом с ними проблемы, я читала отзывы.
Подумаю. Может все же покетбук у них тоже есть версия папервайт
Все будет, но потом• 07 января в 23:42
Ответ дляБува і таке
о! я теж так засинаю) це вже для мене невідʼємна частина мого сну. та й вночі, як часом не спиться, завжди можна почитати
Ліплю вареники• 07 января в 23:45
Ответ дляЯ не тону
у меня и миллионов других пользователей нет никаких проблем
но вы покупайте, что хотите
покетбук тоже норм
но вы покупайте, что хотите
покетбук тоже норм
Бува і таке• 08 января в 00:53
Ответ дляВсе будет, но потом
100%)
Margaret Rose• 08 января в 08:29
Паперові в мене більше для естетики, на обідню перерву, в дальну поїздку не потягнеш здоровенний фоліант.
А електронна - кілька зайців одним пострілом