Намакушка• 08 января в 12:28

Терміново! БУДЬ ЛАСКА!

Тільке одни питання, терміново! Чи має право тцк вимагати пустить їх до частного житла? В ультимативній формі. На які посилання ссилатись, щоб відвадити їх від цього? Дякую
Само_достаточная• 08 января в 13:17
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я бы сказала - мы даже переплюнули россию, к сожалению...((( А потом удивляемся, откуда так много ’ждунов’, которые ожидают прихода российских войск...(((
Я вже с ухмилкою читаю коли тут бурятами лякають.
Копирайторша• 08 января в 13:17
Ответ для-Ань-
Конституція, стаття 30:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
Під ’підозрюються у вчинені злочину’ можна все що завгодно творити
Само_достаточная• 08 января в 13:19
Ответ для-Ань-
Якби українці читали Конституцію, то знали б, що Конституцію неможливо поставити на паузу.
Та точку з того читання, якщо всі твої аргументи закінчують ударом по почкам і головою об землю.
Зараз варіант тільки переховуватися, вмудритися ніде не поставить свій підпис, ні в якій дії не поставить галочку згоди, що ти приймаєш правила гри цієї держави і тоді якщо щастанемо кінець, подавати в європейські суди.
Деловитая• 08 января в 13:42
Ответ дляНамакушка
Приватний сектор, якщо це важливо
І вони такі дзвонять, а ви така тему швиденько створили і вони такі чекають, поки ми тут вам щось напишемо, стоять курять під воротами
Дон Пэдро• 08 января в 13:44
Ответ дляКонФФетОшка
Стаття 19 Конституції України - посадові особи (ТЦК) зобов´язані діяти лише на підставі та в межах повноважень.

Стаття 173 КУпАП (дрібне хуліганство)
Якщо галас супроводжується нецензурною лайкою, образливим чіплянням до громадян або іншими діями, що порушують громадський порядок і спокій, це кваліфікується як дрібне хуліганство
Так не обязательно ругаться, можно стоять под воротами и кричать ’хозяин, выходи’ и нет никакого нарушения закона.
Володарка мрій• 08 января в 13:55
Ответ дляДон Пэдро
Власник зобовʼязаний виходити?
Дон Пэдро• 08 января в 13:57
Ответ дляВолодарка мрій
Власник зобовʼязаний виходити?
Нет. Я отвечала на комментарий, что топтаться под воротами законом не запрещено. Они под воротами ничего не нарушают, хозяин во дворе ничего не нарушает.
-Ань-• 08 января в 14:39
Ответ дляНе служанка
Мы можем хоть обчитаться конституцией, но толку, если ее не придерживаются власти ?
Хоча б не будете вестись на незаконні хотєлки властєй.
Можливо навчитесь відстоювати свої права. Нажаль, щоб скористатися своїми правами їх треба спочатку відстояти і тільки потім користуватись. Але як, якщо ви навіть не знаєте свої права.
Якщо ви не знаєте свої права - значить у вас нема прав (це в кожній країні так).
-Ань-• 08 января в 14:41
Ответ дляСамо_достаточная
Українці при спілкуванні вже використовують термін ’зелені буряти’.
Не служанка• 08 января в 14:54
Ответ для-Ань-
Знаете, есть такое понятие ’книжный червь’, это когда человек очень много читает, знает теорию, но совершенно не знаком с практикой. Но ему при этом кажется, что его теоретические знания, это аксимоа и ключ к решению всех проблем.
Я таких не переубеждаю, им другой, реальный, мир всё равно не постичь
-Ань-• 08 января в 14:58
Ответ дляНе служанка
Зараз і судову практику можна подивитись - відеозйомка з залів суду.
Наприклад на ютубі Жан Новосельцев, Юрій Котов, інші правозахисники.

А якщо вирішите відстоювати свої права - то теоретичні знання дуже знадобляться.
Не служанка• 08 января в 15:03
Ответ для-Ань-

Ну вы ж знаете наверняка историю Сергея Величко и сколько он просидел в сизо прекрасно зная законы? Его просто закрыли без доказательств, тянули время и так они делают почти всегда
-Ань-• 08 января в 15:05
Ответ дляНе служанка
Розправляються з правозахисниками, які розказують людям про їхні права.
А також з суддями - суддя Должко, суддя Ковтуненко.