Лика-прилипка• 08 января в 14:15

Які БАДи чи комплекси приймаєте в період пременопаузи

М‘язовий біль і сухість шкіри почали турбувати . Місячні з перебоями
44 роки
ЧорноброваЯ• 08 января в 14:16
Червона конюшина

Дякую, що сказали про вік...
Мені 45.
А тут всі пишуть, що 50...55 і місячні як годинник...
Mrs.Sexuality• 08 января в 14:17
Радійте, що приливів немає
Дякую_аж_підскакую• 08 января в 14:18
Ответ дляЧорноброваЯ
Червона конюшина

Дякую, що сказали про вік...
Мені 45.
Мені 44 буде у лютому, теж вже є прикмети пременопаузи.
So_so• 08 января в 14:18
Ничего, но на будущее гинеколог мне озвучила Лактофем крем и Менопейс.
Мне кажется это нужно индивидуально согласовывать.
Поліпривіт всім• 08 января в 14:18
Ответ дляЧорноброваЯ
Червона конюшина

Дякую, що сказали про вік...
Мені 45.
помітили позитивний вплив прийому конюшини?
ЧорноброваЯ• 08 января в 14:20
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, помітила
Припливи майже зникли.

Шкіра, правда, все так само червоніє просто з нічого, але в жар кидати перестало
ЧорноброваЯ• 08 января в 14:22
Ответ дляSo_so
Менопейс, це магній і вітаміни групи Б..
Ну я їх і так п´ю
Кинг-Конгша• 08 января в 14:26
46 років. Нічого не приймаю окрім віт Д. Ну і ще свій Еутирркс вже більше 3 років. Сухість шкіри в мене давнішня проблема, особливо взимку. Просто користуюсь молочком для тіла. Скільки себе памʼятаю, то шкіра суха, напевно років з 30 так точно молочком користуюсь. А руки та ноги взагалі років з 20 постійно кремом мажу
Фантазерша• 08 января в 14:27
В моєї мами до 56 йшли, а потім почались збої і в 58 припинились остаточно. Забула дописати, пила вітекс чи ще інша назва прутняк, щось таке
Кинг-Конгша• 08 января в 14:28
Ответ дляSo_so
Подрузі 46 років і вже користується Лактофемом, в неї напевно вже роки 2 як там сухість зʼявилась. Цикл регулярний, 21 день але місячні 1-2 дні дуже скудні. І так вже давно
Міні-бікіні• 08 января в 14:28
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну я їх і так п´ю
Фальстарт! Надо ждать менопаузы
So_so• 08 января в 14:29
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну я їх і так п´ю
?
Кинг-Конгша• 08 января в 14:29
Ответ дляФантазерша
Прутняк просто знижує пролактин, на симптоми перименопаузи ніяк не впливає.
Воленс-неволенс• 08 января в 14:39
Мені 44. Гінеколог сказав що навіть предменопаузи не видно
Але я відчуваю зниження якості шкіри , та саркопенія.
Зараз не те що бади.
А максимально слідкую за харчуванням.
Білки в ідеалі 100 грам, але частенько філоню на 70 грам.
Є чудові збалансовані жіночі коктейлі білкові. Хоча би раз на день.
Риба. Максимально включаю в раціон. Обрала по смаку - оселедець матіас. Коштує дві копійки - користі куча.
Замість олії соняшникової олії льняна не рафінована.
Після року зміни в харчуванні бачу гарні позитивні зміни в якості шкіри, волосся. Цикл рівнесенький.
А от саркопенію не можу здолати.
Мабуть треба залізо тягати
Воленс-неволенс• 08 января в 14:41
Додатково приймаю омега 3 ( в рахунок того що їм рибу, то одну капсулу замість 2-3)
Д 3.
Гемаплекс ( там Комплекс вітамінів та мінералів як мультивітамін)
ЧорноброваЯ• 08 января в 14:41
Ответ дляВоленс-неволенс
Зараз не те що бади.
А максимально слідкую за харчуванням.
А от саркопенію не можу здолати.
Мабуть треба залізо тягати
Ми такі за вас раді)
А мені 45 і мій чоловік пропав безвісти
І мій організм на фоні важкого стресу вирішив, що деякі функції йому зайві.
автор Лика-прилипка • 08 января в 14:43
Ответ дляКинг-Конгша
а яким молочком користуєтесь?
Кинг-Конгша• 08 января в 14:43
Ответ дляЛика-прилипка
а яким молочком користуєтесь?
Korres
Воленс-неволенс• 08 января в 14:43
Ответ дляЧорноброваЯ
Ми такі за вас раді)
А мені 45 і мій чоловік пропав безвісти
Я не хвасталась зараз.
Якщо вам стане легше, то я переселенка яка втратила і житло, і рідні в окупації лишились.
Я як раз таки про те. Що наше здоров´я - наша опора.
І зберегти естроген важко, але потрібно.
Бо не вистачало нам ще до всіх бід, остеопорозу
автор Лика-прилипка • 08 января в 14:47
а яке оптимальне дозування віт Д( здавати аналізи зараз не маю можливості), думаю взимку зараз цей дефіцит майже у всіх?
І для суглобів що краще/ колаген чи кальцій?
Mrs.Sexuality• 08 января в 14:49
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну я їх і так п´ю
Не тільки. Там ще ізофлавони сої
Воленс-неволенс• 08 января в 14:52
Ответ дляЛика-прилипка
Знайдіть в фейсбук Юлія Аркушина.
Вона науковець.
І вона так гарно розписує як у нас все поєднано в організмі, що від чого залежить.
Що потрібно вживати з їжею,а чого ми ніколи не доберемо.
Прям підпишіться на неї. Вона як раз пише цикл статей про старіння організму
KyklaNata• 08 января в 14:55
Ответ дляВоленс-неволенс
Зараз не те що бади.
А максимально слідкую за харчуванням.
А от саркопенію не можу здолати.
Мабуть треба залізо тягати
жіночі коктейлі білкові, це які?
So_so• 08 января в 14:56
Ответ дляВоленс-неволенс
Зараз не те що бади.
А максимально слідкую за харчуванням.
А от саркопенію не можу здолати.
Мабуть треба залізо тягати
+1, я селёдку ем постоянно, мне эндокринолог рекомендовал.
Воленс-неволенс• 08 января в 15:01
Ответ дляKyklaNata
жіночі коктейлі білкові, це які?
Віктор кемкін протеїн він не суто жіночий, але там склад як раз таки на жіноче здоров´я з колагеном, гіалуроновою кислотою.
Можете забити в пошуку жіночі білкові коктейлі ознайомитись зі складом.
Вони збагачені добавками які потрібні жінкам
Воленс-неволенс• 08 января в 15:04
Ответ дляSo_so
Взагалі нутриціологи ( біологи) рекомендують як раз таки вживати корисні речовини з їжею.
Бо можна їсти умовний кальцій, але без природні аміникослот, вітамін тощо він просто не буде засвоюватись.
Звісно можна з´їсти капусту омеги.
Але з рибкою ми ще отримуємо білки та амінокислоти.
Точно так як длЯ жіночого здоров´я є витяжки з броколі.
Але можна просто їсти броколі і отримувати купу вітамін і клітковину
вАлнуюся сильнА• 08 января в 15:06
Ответ дляЧорноброваЯ
Червона конюшина

Дякую, що сказали про вік...
Мені 45.
Ну шо казати,якщо так і є? Спеціально брехати, щоб комусь спокійно було?
50, цикл регулярний. По Узд фолікулів мало, але от така картина.
вАлнуюся сильнА• 08 января в 15:08
Ответ дляФантазерша
Порада, нехай мама прискіпливо контролюється у гінеколога раз на півроку. Пізня менопауза збільшує ризик онкології ендометрію. У моєї мами це підтвердилось.
Фантазерша• 08 января в 17:56
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую. В неї кіста яєчника ще до менопаузи була. Всі казали після менопаузи заглохне, а вона виросла як відро. То все вирізали.
Фантазерша• 08 января в 17:59
Ответ дляКинг-Конгша
Не лише пролактин