ніколи такого не було• 08 января в 15:47
Молодший син вибрав дівчину, яка мені зовсім не до душі
Мені 46 років.
У молодшого сина (17 років) з’явилася дівчина, їй 16. Бачила її лише мигцем, але вигляд відштовхує - яскравий макіяж, одяг по стилю мені не подобається. Нещодавно на застіллі спільні знайомі, які знають її сім’ю, підтвердили що характер там зовсім не подарунок.
Намагаюся поговорити з сином, а він грубить,що Вона тобі не невістка і не твоя справа, не обговорюй її. Прикро, що він мені рот затикає. При цьому зі старшим сином (25 років) та його дівчиною (їй 21) у нас ідилія, вона часто у нас ночує, ми з нею і шампанське п’ємо, і все на світі обговорюємо. А з молодшим через дівчину просто стіна.
Дівчата, прошу без осуду, я не погана свекруха. Просто бачу різницю і переживаю за сина. Я дійсно не права чи це нормальне материнське занепокоєння?
Морская свинка• 08 января в 15:57
Это не тролль. Это ужас.
У меня свекровь такая. Двоюродная сестра моего мужа, у нее три сына , точно такая же. И еще 4 подружки у которых по два сына и они точно так же рассуждают.
Но вменяемых больше, слава богу.
А младший сын автора молодчина. Дай бог ему счастья и жить подальше от мамы.
Но вменяемых больше, слава богу.
ніколи такого не було
• 08 января в 15:58
Ответ дляСіточка
Макіяж та одяг в 16- ти річної не на ваш смак
Що там пірсінг всюди, стрілки до вух і худі на 3- ри розміри більше?
Там у 16 років уже повний набір
вії нарощені, брови заламіновані, губи яскраві. І худі зовсім не оверсайз, як зараз модно, а навпаки все по фігурі, щоб нічого не приховати
Хочу на Балі• 08 января в 15:59
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
Господи, яка ж убога писанина
сою не люблю• 08 января в 15:59
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
Себе в 16-18 згадайте, дитя 90-х та початку 2000-х.
Чи ви ’не така як всі’ були, з русою косою по пояс та в спідниці до підлоги розсікали?
Ні грама• 08 января в 15:59
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
Вы дура, проще с девочкой подружиться
Колишня муза• 08 января в 16:03
тобто,те що 21 річна дівчина вашому синові ніхто ,не жінка одним словом,але ночує як по суті співмешканка ,то вас не турбує виховання дівчини з цього приводу,а от дівчина меншого сина з якимось не таким характером вас чомусь бентежить. ви б краще звернули увагу на те,що яка сім´я у 21 річної дівчини,раз вона так вихована,що вона ніхто вашому синові,ще молода така ,але вже ночує. ВИ,мавши доньку,хотіли б щоб вона хер зна де ночувала в 21 рік?Я маю доньку,але вона не ночує як хер зна хто по ночам у хлопців. Це молода дівчина,яка ще не була заміжня. До чого ця розбещеність? Я розумію,що вони сплять. Але ці ночівлі... Ваш син на ній ожениться??До чого ці ночівлі? На мій погляд, це непорядно. І мені дивно, що мама дівчини та й вона сама на це йдуть. Ось де вам треба думати. Ви не там шукаєте шкварки в гімні. Якась профура приходить на ніч до вашої корзиночки задовольняти його потреби,то це байдуже. Чого він не ожениться? 25 років це вже не не аж такий зелений. поведінка дівчини говорить,що вона має бути як мінімум заручена з вашим сином. Ваш син запропонував дівчині заміж?
Жена сантехника• 08 января в 16:00
Тобто, Вам можна засуджувати людину, яку Ви бачили мигцем, а нам Вас засуджувати не можна.
Просто мрія, а не свекруха
Нетутешня• 08 января в 16:01
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Скільки на світі дибільних мамаш і ще обговорює чужу дитину за спиною, фу
’Бачила її лише мигцем, але вигляд відштовхує - яскравий макіяж, одяг по стилю мені не подобається. ’
Не читала,но осуждаю
Неробименінерви• 08 января в 16:01
Ответ дляЗубожиння
17 лет всего. Там тех девок еще будет миллион
Ну не скажите… Мой в 16 лет познакомился со своей и уже 5 лет даже глазом в другую сторону не ведет. К счастью меня девочка полностью устраивает.
А вот младший меняет как перчатки… всякое видела, но молчала…благо сейчас хоть притормозил на одной, как раз удачно и мне понравилась.
Ненька наша• 08 января в 16:02
Ответ дляЗубожиння
+1, он же не жениться собрался)
Нетутешня• 08 января в 16:04
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
У меня была короткая юбка всегда,которая пипку еле прикрывала, блонд и топ по пупок,ещё я курила и материлась, но маме жениха я понравилась, потому что она поняла, что сына ее я люблю
Меряю от 0• 08 января в 16:04
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
Ой ужас, а ещё носят топы с открытым животом, ходят без лифчиков, и это пристойные девушки из тех универа Европы с высокооплачиваемой специальностью
Колишня муза• 08 января в 16:04
Ответ дляВ курсі діла
Автор, в нього ще таких шалапундр буде 100
ну он одна шалава вже бігає,підночовує.,п´є шампанське з авторицею
ніколи такого не було
• 08 января в 16:04
Ответ дляКолишня муза
До чого тут ночує. Старшому 25, вони зустрічаються всього 4 місяці, живуть окремо, а до нас просто в гості приїжджають. Вона дуже вихована дівчина, ми з нею як подруги, можемо посидіти, поспілкуватися за шампанським. А з молодшим дівчина вже 7 місяців, і Я бачу різницю в самому вихованні, і справа тут не в ночівлях!
АгатаХристя• 08 января в 16:04
Конечно вы не правы. Вы даже не знаете ее, а она уже вам не нравится. И не должна. Если ваш сын счастлив - чего вы лезете? Да и не невестка она вам. 16-17 лет, господи. Пускай встречаются, гуляют. Это не значит что он на ней женится. А если и да - это его выбор.
В курсі діла• 08 января в 16:04
Ответ дляКолишня муза
Так це проблема її мами
Колишня муза• 08 января в 16:04
Ответ дляніколи такого не було
тим більше. 4 міс позустрічались,а дівка вже ночує. Вітаю вас з шалавою!
Нетутешня• 08 января в 16:05
Ответ дляніколи такого не було
Так Ви ж її не бачили ще толком
Колишня муза• 08 января в 16:05
Ответ дляВ курсі діла
Так це проблема її мами
100% і виховання дівчини. шалава
Невидимка Майя• 08 января в 16:05
Автор - всім відомий троль «свекруха», яку невістка до внучка не підпускає)) стиль легко впізнати
Скромняшка• 08 января в 16:05
В 16 років ви її розглядаєте як потенційну невістку чи що? Він ще 10 штук тих дівчат поміняє . А от стосунки з ним ви можете зіпсувати назавжди. Ще й підлітковий протест отримаєте, в якому буде з нею з принципу, щоб вам в опір стати. Взагалі ні слова про неї і загалом, вам треба винести урок: вибір сина-це його справа. І навчитись поважати. Те, що пощастило зі старшим, ще нічого не означає. А порівнюючи дітей, їх жінок, ви ще й між ними прокладете ворожнечу і конкуренцію нездорову.
А я кумедна• 08 января в 16:06
Та хвате тролякати тут, не сподобалося Вам як дівчина вдівається. Всі ми так і повірили.
АгатаХристя• 08 января в 16:06
Ответ дляніколи такого не було
16 и 21 - огромная разница! Ужас. Что сказать. Надеюсь, ваш сын не корзиночка
В курсі діла• 08 января в 16:06
Ответ дляКолишня муза
100% і виховання дівчини. шалава
Вони зараз всі такі
Колишня муза• 08 января в 16:07
Ответ дляВ курсі діла
Вони зараз всі такі
не судіть по собі.не всі))далеко не всі))виховання з сім´ї.ось що головне
ніколи такого не було
• 08 января в 16:08
Ответ дляНевидимка Майя
Ну звісно, легше всього назвати когось тролем, ніж визнати, що проблема реальна. Яка внучка? Молодшому сину 17 років, які діти. Я просто прийшла за порадою, а отримала купу бруду і якісь вигадки про інших людей.
Бриджит_Фрикандо• 08 января в 16:08
Ответ дляніколи такого не було
Зі свекрухою все добре, ми поважаємо одна одну.
Пробуйте и других людей уважать.