ніколи такого не було• 08 января в 15:47

Молодший син вибрав дівчину, яка мені зовсім не до душі

Мені 46 років.
У молодшого сина (17 років) з’явилася дівчина, їй 16. Бачила її лише мигцем, але вигляд відштовхує - яскравий макіяж, одяг по стилю мені не подобається. Нещодавно на застіллі спільні знайомі, які знають її сім’ю, підтвердили що характер там зовсім не подарунок.
Намагаюся поговорити з сином, а він грубить,що Вона тобі не невістка і не твоя справа, не обговорюй її. Прикро, що він мені рот затикає. При цьому зі старшим сином (25 років) та його дівчиною (їй 21) у нас ідилія, вона часто у нас ночує, ми з нею і шампанське п’ємо, і все на світі обговорюємо. А з молодшим через дівчину просто стіна.
Дівчата, прошу без осуду, я не погана свекруха. Просто бачу різницю і переживаю за сина. Я дійсно не права чи це нормальне материнське занепокоєння?
Мамина квіточка• 08 января в 16:36
Ответ дляніколи такого не було
Вона навіть спілкуватися не хоче! Буркне здрастуйте і все. Жодної поваги, жодного бажання контактувати. Якщо вона в 16 така гонорова, то що далі буде?
Яка повага треба?
ЛісАпетная• 08 января в 16:37
Ответ дляSo_so
Это хорошо. Настораживает меня, что сын 25 летний с Вами живёт и девушку ночевать приводит.
Это действительно красный флаг, а какой-то там макияж у 17 летней, вообще не важно, у неё мозгов может быть больше чем у девушки брата, судя по всему.
А що не так, якщо окрема кімната є?
Нога на ногу• 08 января в 16:38
Ответ дляніколи такого не було
Причому тут подруги? У мене з подругами все гаразд. Але мені не байдуже, хто переступає поріг мого дому і з ким мій син проводить час. Сьогодні одна, завтра інша так і звикають до непотребу. Я хочу, щоб він із самого початку знав собі ціну і не витрачався на таких от пустушок, у яких тільки вії та подружки на умі.
Ви визначтесь: ви хочете, щоб вона приходила чи ні. Як можна так зневажливо писати про дівчину, яку ви навіть практично не знаєте. Це не її характизує, а вас. Так як ви доросла і відповідаєте за свої слова. Думаю, що слово непотріб, вам підходить. Краще б ви були троль
Спішу - перекидаюсь• 08 января в 16:38
Ответ дляМеряю от 0
Вот поэтому когда парень дочки знакомил ее с мамой у меня было опасение, чтоб не влезла мама со своим мнением, хотя дочь объективно умница красавица, учится работает, не пьет не курит, но характер крутой, и вид бывает такой что беги)) в смысле взгляд убийственный, а кто ее знает, то в курсе, какая она добрая, всем поможет по учебе, животные то ее слабое место и тд, И видимо такое сочетание парню и надо, каждый свое выбирает. В итоге маме очень понравилась))
Плюс учтите возраст, старшая невестка может специально вам пытаться нравиться, понимая ситуацию, а младшая ещё такая как есть, ещё не научилась маски надевать
О. Як моя йшла знайомитися з батьками хлопця, то я її дуже просила прибрати субтитри з обличчя, ну хоч спробувати.
Срочнокпсихологу• 08 января в 16:38
Ответ дляніколи такого не було
Интересненько. А что у вас было на уме в 19 лет, когда вы первым залетели? И не надо рассказывать про брак по любви, в 99-2000м это называлось залет и академ по рождению, если конечно вы учились.
Нога на ногу• 08 января в 16:39
Ответ дляніколи такого не було
А за що їй вас поважати? За те, що ви вважаєте її непотрібом? Можу уявити, як ви на неї дивитесь і яку енергетику випромінюєте
Робот Вертер• 08 января в 16:40
Ответ дляНетутешня
Так автор пишет гадости:

’Сьогодні одна, завтра інша так і звикають до непотребу. Я хочу, щоб він із самого початку знав собі ціну і не витрачався на таких от пустушок, у яких тільки вії та подружки на умі’
Це вона вже написала аж на четвертій сторінці, коли іі три сторінки поспіль хейтили всі кому не ліньки. Я сьогодні теж хотіла тему створити, що мене дуже турбує про дорослих дітей. Але вчасно замислилася чи воно треба. Форум вмер. Це очевидно
Мама Никитки-2• 08 января в 16:40
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
вії нарощені, брови заламіновані, губи яскраві. І худі зовсім не оверсайз, як зараз модно, а навпаки все по фігурі, щоб нічого не приховати
Фу, авторка. Жаль вашого сина, но сподіваюсь у дівчини вистачить розуму триматись від вас подали. Розуму у вас ще менше ніж у 16-річної
На границе• 08 января в 16:42
Ответ дляніколи такого не було
Зі свекрухою все добре, ми поважаємо одна одну.
відчепіться від сина, вона вам ще навіть не невістка.
Жах( доросла жінка і таке мочите.
Нога на ногу• 08 января в 16:42
Ответ дляніколи такого не було
а що у вас в 16 було на умі?
Нетутешня• 08 января в 16:43
Ответ дляРобот Вертер
Она не зная девушку, по сути, ребенка еще, уже не любит ее и оценивает по одежде и макияжу. Это не норм
автор ніколи такого не було • 08 января в 16:43
Ответ дляМишка-шалунишка
Не считает нужным , не все любят без мыла в жопу лезть . Я как примеру как мама сына тоже не общаюсь , мне это общение на данном этапе совершенно не нужно
Та про яке без мила ви кажете? Вона тільки в інстаграмі підписана, фотки уподобує, на це розуму вистачає. А в житті ввічливості 0
Блондинка в Шоколаде• 08 января в 16:43
У старшого сина це перша дівчина?
Нетутешня• 08 января в 16:43
Ответ дляніколи такого не було
Ну она же здоровается с вами,что ещё нужно?
автор ніколи такого не було • 08 января в 16:44
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У старшого сина це перша дівчина?
У старшого було три дівчини, і всі були нормальні, виховані
Нетутешня• 08 января в 16:44
Ответ дляМишка-шалунишка
Может элементарно стесняется маму...
Мамина квіточка• 08 января в 16:44
Ответ дляНетутешня
Без поваги🤣
Блондинка в Шоколаде• 08 января в 16:44
Ответ дляніколи такого не було
То і у молодшого попереду ще не одна дівчина, дайте спокій сину
Раз одела не бу• 08 января в 16:45
молитесь за своего сына и его девушку! по вашим молитвам все будет хорошо!
Лепешечка• 08 января в 16:45
Ответ дляГуби з філером
в итоге окажется, что девушка старшего сына за глаза обсуждает вас с подружками, передразнивает , издевается.
и все знают, что вы неадеквашка, ржут с вас
И свекровь старается из последних сил, чтоб не сорваться
автор ніколи такого не було • 08 января в 16:46
Ответ дляНетутешня
Может элементарно стесняется маму...
У старшого дівчата чомусь ніколи не соромилися і в гості заходили, і поговорити могли, бо там було виховання. А ця раптом соромиться
Нетутешня• 08 января в 16:48
Ответ дляніколи такого не було
Так одной 16 а второй 21
Робот Вертер• 08 января в 16:49
Ответ дляЗубожиння
17 лет всего. Там тех девок еще будет миллион
Я б так не казала. Мій син з 16 зустрічається з однією дівчиною вже 7 років. Вже разом живуть
Лепешечка• 08 января в 16:51
Ответ дляніколи такого не було
— Ох, и нравится мне моя невестка, ох и нравится! Я ей говорю: ’Машка, манда ты эдакая, ну как ты, ска, стираешь? Дай я тебе покажу, как надо.’ А она мне: ’Мама, вы меня заипали совсем! Идите со своими грёбаными советами на хер!’
— Ну не дерется хоть?
— Что ты! Она ко мне со всем уважением!
А вот недавно• 08 января в 16:54
Ответ дляКудряшка Сью
Ви дійсно не праві. В мене он донька закохалася в турка. Я закрила рота і сиджу тихо, час покаже, що буде далі. Але я прийму будь який вибір доньки та підтримаю її
Чомусь вибір доньок мам не особливо турбує, ну завела собі когось і нехай сама розбирається...
АнтиТанкист• 08 января в 16:54
Не понимаю, что все накинулись на автора. Ну не нравится ей девчонка, она взрослый человек, у нее уже глаз наметан, видит, где хорошая, а где нет. И переживает за сына. Это нормально. У парней все мозги в этом возрасте ниже пояса, поэтому мамин совет совсем не плохо. Обсуждает...ну и что?! А как ей узнать о человеке, если спрашивать не будет?
Миззери• 08 января в 16:54
Младший молодец ) маму на место поставил
Если что у меня тоже сын 20 лет к его девушкам нейтральна , меня наоборот даже бесит когда кто-то из родичей начинает говорить что девушка ему не подходит и тд не их дело и не мое , главное что б ему нравилась
Не прохожу мимо• 08 января в 16:55
Ответ дляніколи такого не було
Т.е. воспитание для вас - это ходить в гости и молоть языком?
Миззери• 08 января в 16:55
Ответ дляніколи такого не було
Там у 16 років уже повний набір
И шо ?
Нетутешня• 08 января в 16:56
Ответ дляАнтиТанкист
Красится и ярко одевается это наметан глаз?