Мания-Величия• 08 января в 17:43
Что готовить
Есть хороший кусок свинины, запекать надоело. Что ещё приготовить?
Глубоководная селедка• 08 января в 17:52
Тушёное мясо
Можно с картошкой ,можно с рисом ( а ля плов)
Точу ляси• 08 января в 18:14
В паніровці шніцелі дуже люблю. Але нарізаю дуже тонко мʼясо, ніжні дуже виходять. Крученики ще як варіант. Тушковане в соусі барбекю, якщо не пробували такий рецепт
Шукаю трусики• 08 января в 18:18
Ответ дляНезламна Україна
Да была бы возможность приготовить лишь бы
А конкретнее
Точу ляси• 08 января в 23:02
Ответ дляhrystia
А мʼясо на шніцелі відбиваєте? Чи просто тонко нарізаєте? Можна трохи детальніше?)
Відбиваю трохи. І дійсно дуже тонко нарізаю. В мене з 500 гр свинини виходить 10 штук. Я люблю такі дуже тонкі. Вони тоді такі ніжні, прям тануть в роті😋