Panda-Pandochka• 08 января в 18:13

Потрібна біопсія з кістки

Дівчатка,молю🙏🙏🙏🙏може хтось сам або знайомі проходили процедуру біопсія з кістки (у мами підозра на остеосаркому(((Підкажіть до кого краще звернутись і куди ,бо вже в розрачі куди стукати і до кого(((((
04214• 08 января в 18:14
Зверніться з цим питанням в групу Афіна- жінки проти раку в Фейсбук
Екатерина1801• 08 января в 18:17
Інститут раку, відділення ортопедії
автор Panda-Pandochka • 08 января в 18:24
Ответ дляЕкатерина1801
Інститут раку, відділення ортопедії
А до кого порадите звернутись з лікарів?
автор Panda-Pandochka • 08 января в 18:25
Ответ для04214
Зверталась але там більше люди підказують про рак ,а в нас рак кістки ((На жаль там відповіді не отримала((
Екатерина1801• 08 января в 18:32
Ответ дляPanda-Pandochka
До будь кого з відділення, там всього 2 чи 3 лікарі. Подивіться на сайті
Екатерина1801• 08 января в 18:33
Ответ дляPanda-Pandochka
І в групі Афіна ви в пошуку вписували ортопед чи остеосаркома? Там ті ж самі рекомендації. Онкоортопедів дуже мало.
04214• 08 января в 18:34
Ответ дляPanda-Pandochka
Там в групі багато лікарів. Може потрібно більш правильно сформувати питання. Ще там можна спробувати пошукати схожі питання і відповіді по ключовим словам. Думаю, що тут набагато менше шансів отримати потрібну вам інформацію