Claireust• 22 декабря 2025

Щелепно-лицева хірургія на Підвисоцького

У когось був досвід лікування?
Потрібно видалити дитині (15 років) кісту на нижній губі. Якій потрібен логоритм запису до лікаря. Можливо у когось є контакти лікарів хірургів.
В приватних клініках відправляють на Підвисоцького.
jumbo2• 22 декабря 2025
Звертались до чергового лікаря. Після огляду призначив операцію. Але це в дорослому відділенні. Вам мабуть потрібне дитяче.
автор Claireust • 22 декабря 2025
Ответ дляjumbo2
Ви без направлення приходили до чергового лікаря?
jumbo2• 22 декабря 2025
Ответ дляClaireust
Без направлення. Приходили можна сказати по швидкій, було ускладнення після видалення 8. Можна записатись в реєстратурі. Ми спочатку записались але не стали чекати понеділок і поїхали в суботу до чергового лікаря . То потім вже вона й оперувала.
ЧупакабраЗеБест• 22 декабря 2025
мы там частые гости. всегда без направления. и всегда есть дежурный врач короый все нормально сделает
автор Claireust • 22 декабря 2025
Ответ дляjumbo2
Дякую
автор Claireust • 22 декабря 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Наш випадок не попадає під швидку допомогу. Це планова операція.
ЧупакабраЗеБест• 22 декабря 2025
Ответ дляClaireust
мы и без скорой приходили, всегда нормальный врач был, сразу в работу брал
автор Claireust • 22 декабря 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У нас хірургічне втручання. Можуть одразу зробити?
jumbo2• 22 декабря 2025
Ответ дляClaireust
Ви можете звернутись на консультацію, вам підкажуть як далі діяти. Ми теж не знали чи на наш випадок потрібна швидка допомога, вирішили що нас ніхто не з´їсть якщо ми звернемось спочатку до чергового лікаря. То нам надали первинну допомогу, зробили узі відразу, і призначили планову операцію через певний проміжок часу
jumbo2• 22 декабря 2025
Ответ дляClaireust
Зразу не зроблять. По перше купу аналізів перед операцією призначать, по друге є операційні дні, ну і в стаціонар на планову операцію лягають там по понеділках і четвергах виключно.
ЧупакабраЗеБест• 24 декабря 2025
Ответ дляClaireust
да, нам сразу сделали на месте. и даже испгуаться не успела.
ЧупакабраЗеБест• 24 декабря 2025
Ответ дляjumbo2
моего ребенка сразу забрали под нож.
автор Claireust • 25 декабря 2025
Дякую всім за приділений час. Вітаю з Різдвом!