Це як? Що входить в його обов´язки,може хто в курсі?
Ответ дляSo_so
Если посмотреть реальную вакансию, то там указано вот что
Бачила,але ж ці вимоги і до просто фармацевта, а асистент чим тоді відрізняється?
Суть наказу полягає в тому, що така спеціальність, або швидше назва спеціальності, «провізор» ліквідовується, і в подальшому осіб з повною вищою освітою (спеціалістів, магістрів) слід називати «фармацевтом». У свою чергу, молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою, тих, хто не має повної вищої освіти, спеціальність яких називалася «фармацевт», в подальшому іменуватимуть «асистентом фармацевта».