Сапай вазони• 08 января в 22:15
Накладні вії новий тренд
Хтось пробував їх? Як вам? Чи варто брати? На просторах інтернету їх зараз дуже піарять
Та никада в жизни• 08 января в 22:43
Ответ дляАтятя_тётя
Мне кажется, аудитория не в курсе тренда. Это не обычные накладные ресницы, их носят неделю.
Мне это гимно наклеила девочка лет 13назад.как сейчас помню ту боль 🤣 неделю терпела, отрывала со своими. Болело, чесалось все
Вилами по воде• 08 января в 22:59
Ответ дляСтолічна штучка
Накладні вії, нігті....це треш
А я когда-то приклеивал ногти клеем, продавались в ДЦ
Столічна штучка• 08 января в 23:54
Ответ дляВилами по воде
И сейчас продают в Ашоп. Ужас
ГейСюда• 09 января в 01:40
Моя донька клеїть. Вистачає на 3 дні. Мені не подобається, дуже вульгарно, видно клей і вириваються свої вії. Я її записувала на звичайне нарощування, там набагато краще. Але зараз робить перерву, бо вже нема на що чіпляти
Клевотница• 09 января в 02:52
Ответ дляБезникаЯ
Я себе такое клеила от нечего делать лет 15 назад в универе
Ага, теж не зрозуміла в чому новизна. Я ще в школу ходила, старші класи, це десь 2003-2005 роки і ці вії вже були дуже популярні.