Я погнала• 08 января в 23:54
Львів, як ви?
Леді Душка• 09 января в 00:18
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Непереможна• 09 января в 00:19
Ответ длялюблю_тортики
Пишуть по газу, Стрий
А сегодня в другой теме писала советчица про газ...(((
Весела моль• 09 января в 00:19
Ответ дляМоя улюблена страшко
не брешіть, Ви не з Харкова, якщо тут весь час бомблять, я не маю сил переживать за інших, бо за себе не переживаю, якщо за себе переживати, тоді неможливо жити в Харкові стільки років.
Удалено администрацией...
Не стесняюсь• 09 января в 00:19
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я не ходила, мне далеко до метро чапать)
Ну так і зараз по голольоду тим більше. Сидимо вдома
Коленная ложечка• 09 января в 00:19
Лучше спать в укрытии или как минимум в коридоре . Утром узнаём все новости . Тихой ночи .
из желе я• 09 января в 00:19
Ответ дляВсіх підсаджую
Та ми читаєм тут теми і в фейбуці, знаєм як бажаєте нам без світла сидіти і як наш говір львськиий висміюють, кому таке треба . Наслухались вже. Тему створили певно що позродствувати.
бог вам суддя. я з дніпра. ні від кого ще не чула щоб злорадствували, заздрили чи злого бажали. нам не до того, повірте. ми самі потерпаємо, тому знаємо що це таке і співчуваємо всім українцям незалежно від регіону.
Розвідка Маші• 09 января в 00:19
Ответ дляА я женатая
Передайте Дианке, пусть не приезжает что ли, пусть пощадит киевлян
Она будет ехать назад через Киев через 10 дней.Но я передам пожелание.
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:20
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Не стесняюсь• 09 января в 00:20
Ответ дляВесёлая морковка
Девочки, ну хоть тут не засирайте тему руганью.
То не дівчата, то ботня. Будемо фільтрувати.
Сито для думок• 09 января в 00:20
Ми як кияни, які переїхали до Львова місяць тому, скажу що вибухи чули у Львові. Але порівняно із Києвом коли збивають шахеди чи петріоти гатять по ракетам, то навіть нічого не встигли зрозуміти. Якщо були влучання, що дуже сумнівною, а по вибухам ми вже специ, то мабуть незначні
Престидижитатор• 09 января в 00:20
Ответ дляЛеді Душка
Тему читає 700 людей. Такого ще не було тут
Давно не було , так. В ніч з 22 на 23 лютого 2022, коли вночі зібрали раду безпеки України, була тема яку читали більше тисячі чоловік. Як зараз пам´ятаю, дівчата боялися прокинутися у воюючій країні. У воюючій країні ми прокинулись через день.
Панна Кота• 09 января в 00:20
Ответ дляМоя улюблена страшко
А у людей есть варианты где жить?
АяВсёЗнаю• 09 января в 00:20
Ответ дляНе стесняюсь
Ой, сегодня еще и дождь, я вообще не смогла до магазина добраться
Розвідка Маші• 09 января в 00:21
Ответ дляГороховаЯ
Какая Дианка?
Есть такая блогерша из Запорожья.
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:22
Ответ дляПанна Кота
А у людей есть варианты где жить?
Звісно, Ви жартуєте? У людей з Авдіївки, Селідова були варіанти де жить? Я бачу що тут всі дуже далекі від війни, думаєте, іграшки це. Ну ну.
Диверсификация• 09 января в 00:22
Ответ дляТа никада в жизни
А в ТГ-каналах Львова местные пишут и про город, область, Ровенскую и Тернопольскую.
Хороший у вас стеклопакет.
Якось так
Не стесняюсь• 09 января в 00:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Я не сказала, що маєте переживати. Я сказала, що не маєте обсирати жителів інших міст і тих, хто із співчуттям ставиться до інших. У вас же чомусь дивним чином на це ресурсу вистачає.
Домашка• 09 января в 00:22
Люди, припиніть лаятись! Ну гидко читати. Ми одна країна і мусимо триматись разом. Всі страждають від війни. Нам і ворога не треба, самі себе гриземо.
ГороховаЯ• 09 января в 00:22
Ответ дляКавуся
Удалено администрацией...
Панна Кота• 09 января в 00:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
Девушка , если Вы мне оплатите , я с удовольствием не буду жить в Харькове
А только приезжать туда в гости
Диверсификация• 09 января в 00:23
Ответ дляВесёлая морковка
100%
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:23
Ответ дляНе стесняюсь
Я ніде не обісрала жителів інших міст, покажіть скрін де?
Допоможіть знайти• 09 января в 00:23
Ответ дляНепереможна
Я теж згадала. Але це не перший раз туди летить.
Бойова• 09 января в 00:24
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...