Я погнала• 08 января в 23:54
Львів, як ви?
Кавуся• 09 января в 00:24
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Звідки вернуться? З Буковеля хіба
Контрольница• 09 января в 00:24
Ответ дляПрестидижитатор
Давно не було , так. В ніч з 22 на 23 лютого 2022, коли вночі зібрали раду безпеки України, була тема яку читали більше тисячі чоловік. Як зараз пам´ятаю, дівчата боялися прокинутися у воюючій країні. У воюючій країні ми прокинулись через день.
Я пам´ятпю цю тему, всю ніч її читала... трохи заснула під ранок і прокинулась від вибухів.
Ніхто і подумати не міг, що з нами таке може статися.
Мало того, що сусід вичавлює всі життєві сили з нас та вбиває фізично, то ще й скажені люди, такі як тут - один одного то гнидами, то ще якось обзивають... пропасть(((
Та никада в жизни• 09 января в 00:24
Ответ дляДопоможіть знайти
Я теж згадала. Але це не перший раз туди летить.
И не первый год ((
Сладкий лимончик• 09 января в 00:24
Ответ дляПацака-задирака
Да, мы сразу вызвали
А мы не вызывали. Уже не один раз закрытое настежь окно открывалось. Запорожье, я на съемной квартире. Там окно итак плохо закрывалось, а сейчас и подавно. Хозяину говорила, но ему пофиг.
Не стесняюсь• 09 января в 00:25
Ответ дляДомашка
Люди, припиніть лаятись! Ну гидко читати. Ми одна країна і мусимо триматись разом. Всі страждають від війни. Нам і ворога не треба, самі себе гриземо.
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:25
Ответ дляПанна Кота
Девушка , если Вы мне оплатите , я с удовольствием не буду жить в Харькове
А только приезжать туда в гости
Чого я маю Вам оплачувати, я якось з Авдіївки переїхала до Харкова, треба буде - поїду далі.
Всіх підсаджую• 09 января в 00:25
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Та схаменіться трохи, не по Львову прилетіло , а по Стрию, чи ви і їх ненавидіти за комент?
Якось так і живу• 09 января в 00:26
Ответ дляБойова
Удалено администрацией...
Копуша• 09 января в 00:26
Ответ дляКавуся
Звідки вернуться? З Буковеля хіба
Удалено администрацией...
Панна Кота• 09 января в 00:26
Ответ дляМоя улюблена страшко
А чтоб меньше умничали . Платите .
Копуша• 09 января в 00:27
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:27
Ответ дляПанна Кота
А чтоб меньше умничали . Платите .
Вас просто не припекло. Якби роздовбало Вам житло і окупували місто - побігли б і без грошей.
Всіх підсаджую• 09 января в 00:27
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Копуша• 09 января в 00:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 09 января в 00:28
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Панна Кота• 09 января в 00:28
Ответ дляМоя улюблена страшко
И Вам того же .
Гуд бай .
Всіх підсаджую• 09 января в 00:28
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 09 января в 00:28
Ответ дляПанна Кота
И Вам того же .
Гуд бай .
Ви взагалі не читаєте мої пости? У мене те ж вже було.
Копуша• 09 января в 00:29
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
ЯблокоРаздора• 09 января в 00:29
Ответ дляДомашка
Підтримую. Таке відчуття, що люди геть недалекі
Весела моль• 09 января в 00:30
Ответ дляЯблокоРаздора
Я думаю боты специально срач развели . Не верю, что наши такие невменяемые в такое время .
Весёлая морковка• 09 января в 00:30
Ответ дляПанна Кота
Автор , закройте пожалуйста тему
Это перебор
Как они умудряются испоганить любую тему? Уже ничего читать невозможно. Везде грызня.
Якось так і живу• 09 января в 00:31
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Панна Кота• 09 января в 00:31
Девушки , жалуйстесь пожалуйста на тему , что ее автоматом закрыли .
Админы видимо уже спят .
Это капец . В городе прилет , в другом городе шахедный ад , а тут недалекие друг другу смерти желают 🤦♀️
Админы видимо уже спят .
ЯблокоРаздора• 09 января в 00:31
Ответ дляВесела моль
Сподіваюся, що так. Бо в іншому випадку це просто треш☹️
Борисфенка• 09 января в 00:31
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Копуша• 09 января в 00:31
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
З бісиками• 09 января в 00:32
Адміни, приберіть можливість писати анонімно в темі, будь ласка. Тут дівчата вирішили помірятися яйцями, як завжди. Гидко читати, і має бути соромно!