За ким я буду?• 09 января в 00:29

Прием дерматолога 850 грн дорого или норм?

В частной клинике здоровое поколение
Белая и пушистая• 09 января в 00:31
Средняя цена за прием у узкого специалиста я бы сказала. Если еще и обследование входит какое-то, то вообще хорошо.
Диверсификация• 09 января в 00:34
Не дорого
Я матуся, мені можно• 09 января в 00:34
Проще в кожвен диспансер сходить
Londa___• 09 января в 00:36
норм
сладкий_ноябрь• 09 января в 00:39
Я за онлайн платила 700, тому 850 за візит це абсолютно нормальна ціна
Горлаю зрання• 09 января в 00:44
Цена ниже среднего в частных клиниках Киева. В Добробуте, Медикоме, Смарт Медикал, куда я хожу, дороже. В других городах не знаю
Галя-краля• 09 января в 00:55
Залежить від причини візиту, якщо обійшли безкоштовних лікарів в поліклініці і проблема залишилась то можна і оплатити
КучМала• 09 января в 00:58
Норм
Ищу Аленя• 09 января в 01:06
Я в Києві платила більше тисячі
СкокоМнеДадите• 09 января в 01:14
Если вы создаете об этом тему,то для вас дорого
З горіха зерня• 09 января в 01:18
Я сьогодні за онлайн заплатила 1200, лікар виписку про діагноз дала ніби з чату gpt, порадила ліки, які всім напарює, як я далі зрозуміла, і все. Хвилин 10 спілкувалися. За що такі гроші- невідомо
КарамбОлька• 09 января в 08:48
Ответ дляГорлаю зрання
В Полтаві дешевше)
Квітка папороті• вчера в 23:20
Консультація пропіареноі Бакіко 1200-1400, у вигляді переписки, без виписки і дзвінка.
Але в нас така ситуація, що інколи іі така неповна консультація перекриває 2-3 офлайн у інших дерматологів