Після приниження з мадуро, двома танкерами та Іраном путін не найшов нічого кращого ніж відігратися на нас. Йобана він криса
Хто ще хоче цілуватися в дьосна з цими крисами?
Удар болю, відчаю та агонії. Терор не помагає, 4 роки війни на фоні півгодинної спецоперації у Венесуелі
Кацапи, тварі ви кончені, ви все одно розвалитесь. Усі ваші ходи програшні. Бо для гегемонії треба мозги яких у вас ніколи не було
Ответ дляJul-Ap
Не для нас шоу.
Может, поляки в нескольких десятков км испугались.
А вообще, для близких относительно целей оружие это абсолютно бездарное и дорогое. Оно создано для полеты на другие континенты, с ядерной начинкой.
С десятка шахедов больше прока было бы.
Видимо, цель просто в испытаниях, как на полигоне.
С десятка шахедов больше прока было бы.
Я думаю що атака на Київ, до того Дніпро, Одеса, Інш, то програма , яка запущена рашистами давно.
А атака Орешніком, то інструмент для Заходу, путін мощ показує, щоб типу боялися.
Але це зараз буде навпаки, бо підігнати флот до своїх танкерів вони - підігнали, а ось далі сцять з Нато, Сша вступати в конфлікт.
А ось по українцям- можна. Це не велич, це крисятничне дно, бити слабкого.
Трамп ось подумає як раз навпаки, мов він сильний, геній і ніхто його не зачіпить, і Сша все можна. В Гренландію теж, до прикладу.
А Захід, країни Ес ще більше перелякаються скажених поряд, і будуть далі мілітарізуватися і роздивлятися Зсу в архітектурі європейської безпеки.
Гібридна війна триває, і воронка набирає діаметру.
_Alekssandra_• 09 января в 12:01
Ответ длязона_комфорта
Убивать простых украинцев можно гораздо более дешёвым оружием.
Какая мне лично разница чем именно меня убивают?