Вредняжка• сегодня в 11:03
Дамы 40+, у кого редеют волосы в р-не челки и пробора,
что-то делаете с этим? Есть вообще какие-то действенные средства (сыворотки)?
Леді Душка• сегодня в 11:16
Дефіцити закрити - залізо, вітамін Д, місцево - масаж, досить інтенсивний, можна навіть голковим роликом
МЧСница• сегодня в 11:20
Після 40 не ріділи. Випадали після пологів. Попила вітаміни, перестали.
А взагалі це може бути стрес або гориони-чкщо саме на скронях і чолці. Може до ендокринолога зверніться.
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляМЧСница
а вот у меня редели.
гинеколог анализов на 2500 написала ( 5 лет назад)
эндокринолог свой комплекс.
нашли проблему в комплексе ’здорове волосся’
эндокринолог свой комплекс.
Гарнюнька• 2 часа назад
В мене не щоб капець як поріділо волосся, але стало більш тонким.
Вчора замовила собі топпер (накладку) з натурального волосся, з імітацією шкіри голови.
Мають зробити під мій тип волосся та колір. Ціна питання - 5000 грн.
Чекаю
Має бути щось дуже гарне, легке по вазі та непомітне в зачісці
Чекаю
Вредняжка
• 2 часа назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Здайте комплекс ’здорове волосся’
Для чого? Мені 50, менопауза, жіночі гормони в мінусі. Зрозуміло ж, що викликає цей стан. Питання було - хто як із цим бореться.
Вредняжка
• 2 часа назад
Ответ дляЛеді Душка
Дефіциту заліза і віт Д немає. Є дефіцит жіночіх гормонів (менопауза). ЗГТ не можна.
Раздражевская• 2 часа назад
Ответ дляparele
У мене випадали на фоні декількох показників аналізів.
Вирівняла їх - волосся відросло.
Ще десь два місяці мазала шкіру голови міноксиділом.
Вирівняла їх - волосся відросло.
при відміні міноксидилу у вас ситуація не погіршилася? бо ц нього синдром відміни... користуюся вже 3 роки - відмінити боюся
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
мне 46, я нашла два года назад причину и ее ликвидировала. без причины бороться наугад можно бесконечно
Дама с заначкой• 2 часа назад
Я хожу на плазмотерапию. Назначил трихолог. Нужно понимать причину выпадения волос. Сдать анализы.
Дама с заначкой• 2 часа назад
Ответ дляРаздражевская
А мені міноксидил не підійшов. Після нього підіймався тиск.
БершкомангоЗар• 2 часа назад
У меня дефитциты, которые невозможно восполнить. Сижу на красном Виши с аминексилом. Первый раз после ковида использовала год, потом пару лет другими шампунями, как только почувствовала , что снова больше обычного после мытья, снова купила. С осени. Вот к весне куча ёжиков.
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Ответ дляДама с заначкой
Я гипертоник, аминексил- улучшенный аналог Миноксидила, и не поднимает давление. Но у меня и не ага.
Раздражевская• 2 часа назад
Ответ дляparele
Ні, поки що все ок. Але якби не привела до норми показники- мабуть, знов посипалися би.
супер. але у вас і термін використання його був невеликий. Добре що все добре )